reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A miała któraś z Was plamienie krwią? U mnie teraz było takie minimalne, ale brak dodatkowych objawów, nic mnie nie boli. Martwię się strasznie :(
 
Przy rozstepach natury sie chyba nie oszuka. Jak maja byc, jak tak mamy zaprogramowane genetycznie to beda chocbysmy sie smarowaly wszystkimi dostepnymi srodkami. Natomiast jak nie maja byc to nie beda. Znam wiele smarujacych sie mam z rozstepami. Ja sie nigdy nie smarowalam, chyba jestem za leniwa. Ale nie mam.

Marcepan ja chyba nie mialam ciazy bez plamien. I albo bylo zle albo dobrze. Czasami sie zdarzaja i nic nie musza oznaczac. Generalnie jesli plamienie sie nie nasila, nie utrzymuje dluzej, nie towarzyszy mu bol to powinno byc ok. Jesli sie utrzymuje to mozliwe ze potrzeba progesteronu bo moze byc niski. Moze to byc tez oznaka najgorszego ale naprawde nie koniecznie.
 
A miała któraś z Was plamienie krwią? U mnie teraz było takie minimalne, ale brak dodatkowych objawów, nic mnie nie boli. Martwię się strasznie :(
Tak do 20 tygodnia co kilka dni w poprzedniej ciąży, dlatego brałam duphaston i musiałam mieć kontrole co 2 tygodnie do połowy ciąży. Podjedź jak najszybciej do lekarza! Jeśli nie minie to choćby na sor.
 
Dziewczynki czy wy też wpadacie w panikę jak przez kilka godzin nie zaboli Was brzuch, nic nie zakłuje albo piersi przestają boleć ? Ja chyba zwariuje 😂 a pierwsza wizyta dopiero 19.11
 
Ada mnie to trochę martwił że nic nie boli. Po tym sprzatalam, chodziłam, dzwignelam parę razy i zaczęło boleć i dopiero zaczęłam się martwić.
nie wiem co gorsze, jak boli czy jak nie boli.
Stresów mi nie brakuje więc staram się już sobie nie dokładać.
 
reklama
Do góry