reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Jaki eksluziv ten szpital [emoji16]

Ja się witam 19dc, 4 d dupek, dziś test owu negatyw.

Dziś ost nicka i 5 dni wolnych [emoji16] tak się cieszę że w głowie ciągle mi gra "ołł jeeee wolneeee ołł jeeee" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Czuje ze idę w stronę @ bo zaczyna mi narastac "wkurw przedokresowy" [emoji16][emoji16]

Zimno u nas strasznie.
5 dni wolnych, super :D co Ty zrobisz z taką ilością wolnego czasu?[emoji85][emoji23] odpocznij przed grudniem. Pamietam, jak pracowaliśmy z mężem w transporcie i grudniowymi nocami na rozgrzanie jeździliśmy do Mc. Tłumy jak cholera zawsze były. Ale powiem Ci, ze pracowałam krótko na stacji benzynowej i miałam zmianę od 20 do 8 w wigilię 2016 r. Około 21 zjawiła się matka z synem (Chłopak na oko 10 lat) i powiedziała, ze aż jej wstyd, ale poprosi o hot doga :p


Ale się wkur... wiłam masakra. Wchodzę do szkoły po Oliwiera i od progu wychowawczyni do mnie z pretensjami odnośnie tej akcji z tym nauczycielem wspomagającym. Ze ja nie poszłam do kierownika świetlicy tylko do dyrektora i normalnie się uniosła. Tak mi ciśnienie podniosła że jak myślę o tym to się we mnie gotuję. Powiedziałam jej ze dyrektor jest pracodawca i z nim będę takie rzeczy załatwiać. Wkur... wia mnie coraz bardziej. A niech mi tylko coś na Oliwiera powie albo coś.
WTF niech raszpla zastanowi się nad swoim zachowaniem, a nie jeszcze naskakuje :o


Już po wizycie mała waży ponad 2 kg. Mówi że przy porodzie powinna mieć nie więcej jak 3700 [emoji23] u Olisia też tak mówi a miał 4kg. Szyjka twarda zamknięta. Boli mnie bo się rozciąga. Zdjęcia mi nie dał już bo się nie mieści. Ja mam 72 kg czyli 6kg na plusie od początku.

Pytałam o to lyzeczkowanie mówi że sytuacja może się powtórzyć i to że przetoczono mi 2 jednostki krwi też a przez to nie mogłam karmić [emoji24]

@paola425 pytałam o ten remont - śmiał się i mówi że od 10 lat to słyszy [emoji23] i że się nie stresować.

I mówię że wychlalam Cole to się śmiał i że na zdrowie [emoji23]

Dzis rozlozylam łóżeczko sama bo m nocuje gdzieś w Ostrowie
A w piątek na 10.30 do położnej mam iść ale jeszcze innej. Koleżanka dała mi namiar na młoda dziewczynę osiedle obok
No to nieźle mała przypakowała :D najważniejsze, że wszystko ok. Rośnijcie sobie dalej zdrowo.
A łyżeczkowanie czemu miałaś? Przez łożysko?
 
reklama
Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę🤦‍♀️ serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]
 
@RoseGold jak to co zrobię cis dla siebie: popiore sobie, poodkurzam sobie, pomyje sobie.... [emoji23][emoji23]
Jeju chyba musisz mężowi z patelni pociągnąć. Mój też potrafi mi taka maniane zrobić.

A ja dziś odpuszczam, tak czekałam na m a to ja nie dam rady czuje się jak zwłok, temperatura mega i gile z nosa robią sobie wycieczki, głos dalej jak u alkoholika. Wieczorem ściana leków a jutro cały dzień w łóżku. Pocieszam się że dziś testy negatywy. Więc co miało być to było.
 
Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę[emoji2356] serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]
Śmiechłam z tą połowa okresu [emoji23][emoji23]
 
Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę🤦‍♀️ serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]

Jejku Ci faceci to są czasem okropni, rece opadają [emoji23] lepiej samemu coś załatwić niż kazać facetowi [emoji23] a te samochody to już w ogole.. nie wiem co gorsze hahaha
 
Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę[emoji2356] serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]
Rozbawilas tym połowa okresu[emoji23][emoji23]
 
Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę[emoji2356] serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]
O mamo! Ale bym się wkurzyła... Ja ostatnio też tak miałam jak walczyłam z deweloperem o ogrodzenie, siedziałam i pół dnia pismo pisałam, po czym deweloper zadzwonił, a mąż zgodził się na wszystko co proponował, czyli generalnie na to żebyśmy znowu zostali zrobieni w ch... Tak się wkurzyłam, tak mu się oberwało, że ostatecznie zadzwonił i wszystko odkrecił i było po mojemu [emoji23]

Pół okresu dobra rzecz! Ciekawe jak to będzie [emoji23]
 
5 dni wolnych, super :D co Ty zrobisz z taką ilością wolnego czasu?[emoji85][emoji23] odpocznij przed grudniem. Pamietam, jak pracowaliśmy z mężem w transporcie i grudniowymi nocami na rozgrzanie jeździliśmy do Mc. Tłumy jak cholera zawsze były. Ale powiem Ci, ze pracowałam krótko na stacji benzynowej i miałam zmianę od 20 do 8 w wigilię 2016 r. Około 21 zjawiła się matka z synem (Chłopak na oko 10 lat) i powiedziała, ze aż jej wstyd, ale poprosi o hot doga [emoji14]



WTF niech raszpla zastanowi się nad swoim zachowaniem, a nie jeszcze naskakuje :o



No to nieźle mała przypakowała :D najważniejsze, że wszystko ok. Rośnijcie sobie dalej zdrowo.
A łyżeczkowanie czemu miałaś? Przez łożysko?


Tak nie chciało odejść mi łożysko czekali 45 min i nic. Anestezjolog jeszcze sciagali, uspali mnie i potem wiem że dużo krwi stracilam więc mi ja przetaczali i to było to że nie miałam pokarmu. A teraz może się to powtórzyć.


Właśnie Isasza odpocznij nie zazdroszczę Ci tych nocek serio.

Witam się wieczorkiem dziewczyny :D

Tak strasznie wkurzyłam się na swojego męża, że aż mną trzęsie.
W zeszłym tygodniu poszłam do prawnika. Dogadaliśmy się, ze on w imieniu mojego męża wystosuje pismo do sprzedawcy/serwisu z wezwaniem do naprawienia szkód w naszym samochodzie. Powiedział, ze on zdaje sobie sprawę, ze to nie jest szczyt naszych marzeń, bo wolelibyśmy, żeby po prostu oddali nam hajs za naprawę (a my to zrobimy we własnym zakresie), ale tak będzie najprościej. O wszystkim moj mąż wiedział. Jakoś z godzinę temu zadzwonił do mnie (mąż), ze gościu z serwisu zadzwonił, żeby się dogadać, a ten go pogonił. No ja pie*dolę. To po co ja byłam u prawnika? Gościu się wystraszył pisma, trzeba kuc żelazo póki gorące, a ten kretyn (moj mąż) odwala manianę[emoji2356] serio aż mnie nosi.

Zostając w temacie samochodu, jutro mam w planach pojeździć po dealerach. Co byście poleciły odwiedzić? Coś budżetowego. Macie jakieś marki których lepiej kijem nie ruszać? W sumie mamy już wybrany model, nawet zarezerwowany już konkretny samochód[emoji23], ale chyba chcę coś tańszego.

A teraz totalnie zmieniając temat. Zaczęła mnie dziś bolec prawa pierś! Jest sukces! Tylko pytanie, czy to znaczy, ze będę mieć tylko pół okresu?[emoji23]

Cóż mogę dodać... Faceci....
Może niech jutro zadzwoni do gościa i zapyta jak chce się dogadać. Może się bardziej wystraszyl dzisiejszą sytuacja.
 
reklama
A ja się pochwalę, w szpitalu na Polnej sprzedali mi gronkowca i jeszcze jakąś bakterię , także od dziś łykam trzeci antybiotyk. Może i są najlepszym szpitalem na trudne przypadki, ale każdemu z czystym sumieniem będę odradzać ten przybytek. Grunt że mogę się zajmować w miarę normalnie dzieckiem i nie płaciłam za dzisiejszą wizytę u doktorka.
 
Do góry