reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cześć dziewczyny. Wpadłam się pożegnać... Dzis od rana dostałam plamienia, teraz już mocnego krwawienia z silnym bólem. Wiedząc od kilku dni że ta ciąża nie ma szans każdy dzień był wyczekiwaniem ze stachem. Modlę się abym szybko zaszła w ponowna ciążę, i aby ona się dobrze zakończyła.

Wam moje drogie życzę nudnych ciąż i szczęśliwego rozwiązania [emoji3590] Będę do Was zaglądała, i za każdą z Was z osobna trzymała mocne kciuki żeby wszystko szło po Waszej myśli.

Jak tylko będę z upragnionej zdrowej ciąży wpadnę się pochwalić. Całuję [emoji3590][emoji8]
Kochana leć na IP, to może być wszystko - krwiak, często krwawienia są bez powodu (moja kuzynka tak miała)a ciąża się rozwija ! Nie poddawajcie się tak szybko [emoji24] Trzymam za Was kciuki i czekam na informację po wizycie u lekarza bądź na IP.
 
reklama
@Paulina.zen - Kwestia tego czy Ci się chce na te wszystkie wizyty iść. Jeśli tak to przynajmniej zapoznasz się z lekarzami i może wybierzesz tego, który Ci najbardziej pasuje.

@locala - Bardzo mi przykro, że jednak idzie to w złym kierunku. Daj znać co powiedział lekarz.
I pamiętaj - udało się raz, uda się kolejny. Czasami tak bywa, że trzeba przeżyć rozczarowanie aby później móc się cieszyć szczęśliwym zakończeniem. I tego szczęśliwego zakończenia Wam życzę.
 
Hej dziewczyny a ja w pracy, wczoraj moja gin ma wstępie jak ledwo nie usiadłam mów " jak by co ja zwolnień l4 nie wystawiam ciąża to nie choroba" a ja a jak przyjdzie pora? A ona, że w tedy tak.... ciekawe kiedy będzie u niej ta pora.... się w...
 
Ok ja się już dowiedziapam o co chodzi z tym luxmedem.
Wszystkie badania mam za darmo jak i prowadzenie ciąży. Jutro mam umówiona wizytę na NFZ ale mama właśnie dzwoniła ze zapisała mnie do swojej przychodzi na czwartek.
I tak się zastanawiam czy to nie za dużo wizyt w jednym tygodniu ? Jak Myślicie ?
Moim zdaniem za dużo, bo to zawsze więcej promieniowania usg itp. Ja bym się częstymi wizytami stresowala ale rób jak uważasz 🤗
 
Locala trzymaj się... Przykro mi ale nie trać nadziei. Leć do lekarza i daj nam znać. Trzymam kciuki za dobre wieści.

Jeszcze nie mówiłam o prenatalnych u mnie. Ja planuje tak jak w pierwszej ciąży robić, ale tylko te co sprawdza się przezierność karkową itp. Te podstawowe, w połowie ciąży i chyba druga część jest w 3trymestrze już. Tych pappa itp nie robię na pewno.
Ja zaczynam pracę, odezwę się w międzyczasie albo wieczorem, trzymajcie się 🙂
 
Hej dziewczyny a ja w pracy, wczoraj moja gin ma wstępie jak ledwo nie usiadłam mów " jak by co ja zwolnień l4 nie wystawiam ciąża to nie choroba" a ja a jak przyjdzie pora? A ona, że w tedy tak.... ciekawe kiedy będzie u niej ta pora.... się w...

Serio ????? Trochę poczytałam o tych zwolnieniach w ciąży i poniekąd rozumiem lekarzy, którzy nie wystawiaj tak szybko L4 , ale wiem jak nie które objawy są uciążliwe w pracy.
Ja no nie wyobrażam siebie teraz w pracy z 10 tys nowego towaru, przekładaniem ścian, i tysiącem stresujących spraw na głowie.
 
reklama
Locala trzymaj się... Przykro mi ale nie trać nadziei. Leć do lekarza i daj nam znać. Trzymam kciuki za dobre wieści.

Jeszcze nie mówiłam o prenatalnych u mnie. Ja planuje tak jak w pierwszej ciąży robić, ale tylko te co sprawdza się przezierność karkową itp. Te podstawowe, w połowie ciąży i chyba druga część jest w 3trymestrze już. Tych pappa itp nie robię na pewno.
Ja zaczynam pracę, odezwę się w międzyczasie albo wieczorem, trzymajcie się 🙂
Czemu Pappa nie robisz??
 
Do góry