reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@montek.87 chyba Ty jak miałaś co?
Zgadza sie!! Jak bylam w szpitalu na pierwszym usg mialam 2mm przy 4+5, przy wypisie mialam 5mm pecherzyk pusty w 5+3. Trzecie usg 5+6 i bylo juz cialko zolte. Ostatnie usg przy 6+6 bylo juz z widocznym serduszkiem.
Tygodnie podane powyzej liczone sa od OM. Natomiast dopiero na ostatniej wizycie dowiedzialam sie,ze ciaza jest mlodsza o 5 dni. Zatem w kolejnosci usg byly nastepujace tygodnie ciazy: 4+0, 4+5, 5+1 oraz ostatecznie 6+1.
@Karokao spokojnie owu mogla sie przesunac. Nie mozna sie denerwowac [emoji846]
 
reklama
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
U mnie na pierwszej wizycie na USG ciąża wychodziła młodsza o 6 dni, a dwa tyg później już tylko 2 dni różnicy z OM. Nie martw się, może się tak na początku zdarzyć że ciąża wychodzi młodsza
 
Hejooo
Matko nie było mnie chwilę a tu tyle wiadomości... No nic nie nadrobię. Mam nadzieję że jesteśmy w pełnym składzie i każde badania poszły dobrze 💕
Co do przyjaciół ja mam obecnie jedną bliska koleżankę. Nie cierpię fałszywych osób i ja też powiem w twarz jak mi coś nie pasuje. Ogólnie jak zaszłam w ciążę w technikum (planowana, bardzo chcieliśmy już być pełna rodzina) to dwie "przyjaciółki" przestały totalnie się do mnie odzywać, a dziewczyny z którymi ledwo gadałam wcześniej zachowywały się mega fajnie i pytały co jakiś czas jak tam u mnie, jak się czuje. Pseudo przyjaciółki nawet do innej ławki się przesiadly i na całe technikum obgadały mnie ze to była wpadka, wysmiewaly zdjęcia synka jak gdziekolwiek się pojawiły na moim instagramie wprost do mnie... Więc cóż, ja teraz jestem bardzo ostrożna 🤣
 
Hej, Dziewczyny!❤

W czwartek byłam na pierwszym usg, z którego wyszło, że to 6t0d. Okazało się, że są dwa jajeczka ale tylko jedno z zawartością, słyszałam już jedno serduszko. Za dwa dni kolejne badanie i wszystko się okaże. Czekam z niecierpliwością no i ogólnie potwornie się stresuję :( Pojęcia nie mam dlaczego, bo nie dość, że wieść o ciąży troszkę nas zaskoczyła (udało się właściwie za pierwszym razem) to jeszcze ta możliwość ciąży bliźniaczej. Myślałam, że tam padnę...Ale teraz, jak już wiem, że są dwa jajeczka to bardzo bym chciała usłyszeć dwa serduszka, ech:(

Czy któraś z Was była może w podobnej sytuacji? Boję się, że to jajeczko po prostu się wchłonie (a co tu dużo gadać, jest taka możliwość...)
 
reklama
I ja witam się wieczorem. Ledwo bo ledwo ale witam .
Gliwa mnie tak boli ze tragedia.
Nie dawno wróciłam z młoda z koncertu górniczego - moje starsze dziecię zdobyło 1 miejsce , ale młoda tak się darła ze musiałyśmy wyjść . Zaliczyliśmy dekorowanie pierników ❄️

Ale siedzę już w wannie i zaraz do wyrka. U nas jutro Barbórka wiec świętowanie pełna para ❤️❤️
 
Do góry