reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Basiola

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
Ja bylam w tamten czwartek u gin według okresu mial byc 6t4d wg usg wyszlo 6t0d i bylo malensto tylko 3 mm serduszko jeszcze nie biło nastepna wizyte mam dopiero 16.12 . Tez sie martwilam lekarz uspokajal ze jest to wczesnie i zeby sie nie stresować wiec nie martw sie jeszcze urosnie !!! Wiem ze ciężko sie nie martwić ale potrzebny jest czas

reklama

Gusia 2106

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Panie kochane, 7 stron zapisalyscie podczas gdy ja ciężko zapierdzelalam :p
Dziś w pracy taki muł, że jak mialam spotkanie z szefem to nalał mi kawy bo nie był pewny czy go słucham 😂 malo nie zasnęłam na stojąco, mdłości rano wróciły, tak dziwnie po dwóch dniach pauzy.
Co do przyjaciół to ciężki temat,od kiedy wyjechałam z kraju nie mam juz żadnych. Nie nawidze fałszywych ludzi i jestem skora zawsze powiedzieć wszystko w twarz co myślę, wolę tą opcje niż obgadywanie. Czasem kończy się to wymianą zdań, czasem maturalnym rozwarciem buzi.
Trzymam kciuki za Wasze badania.
Jeszcze 2 dni i ja będę wiedzieć czy jajeczko się wypelnia :)

takajedna_87

Rozwiązania
0
Ja tak mam Ciąża 2 tygodnie młodsza niż wynika to z @. 4+4 to za wcześnie, żeby było widać "wszystko". Spokojnie. Jeśli chcesz się ciut uspokoić zbadaj bhcg i po 48h znowu i sprawdź przyrost. Będzie dobrze
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
Dziewczyny dzięki za pomoc z wynikami
Co z glukozą na czczo ? Normy dla ciężarnych są takie same ?

nina_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja tak mam Ciąża 2 tygodnie młodsza niż wynika to z @. 4+4 to za wcześnie, żeby było widać "wszystko". Spokojnie. Jeśli chcesz się ciut uspokoić zbadaj bhcg i po 48h znowu i sprawdź przyrost. Będzie dobrze Dziewczyny dzięki za pomoc z wynikami
Co z glukozą na czczo ? Normy dla ciężarnych są takie same ?
Nie, dla ciężarnych do 92. Więc raczej dostaniesz skierowanie na test obciążenia glukozą. Fuj fuj

montek.87

Rozwiązania
0
@montek.87 chyba Ty jak miałaś co?
Zgadza sie!! Jak bylam w szpitalu na pierwszym usg mialam 2mm przy 4+5, przy wypisie mialam 5mm pecherzyk pusty w 5+3. Trzecie usg 5+6 i bylo juz cialko zolte. Ostatnie usg przy 6+6 bylo juz z widocznym serduszkiem.
Tygodnie podane powyzej liczone sa od OM. Natomiast dopiero na ostatniej wizycie dowiedzialam sie,ze ciaza jest mlodsza o 5 dni. Zatem w kolejnosci usg byly nastepujace tygodnie ciazy: 4+0, 4+5, 5+1 oraz ostatecznie 6+1.
@Karokao spokojnie owu mogla sie przesunac. Nie mozna sie denerwowac

Karusia18192

Rozwiązania
0
U mnie na pierwszej wizycie na USG ciąża wychodziła młodsza o 6 dni, a dwa tyg później już tylko 2 dni różnicy z OM. Nie martw się, może się tak na początku zdarzyć że ciąża wychodzi młodsza

Gusia 2106

Rozwiązania
0
No a ja do tej pory nie jestem pewna kiedy miałam owulację i który to tydzień 😵

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania