reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Natalia już tak nie mam. Od kilku dni jakby wzdęcia ustąpiły. Ale staram się pic dużo wody i nie jeść cukru.
Kurczę aż dziwne, że mi tyle objawów ustąpiło ... ? Aaaa sioooo durne myśli !!! ;)

Dziś u mnie gulasz z udźca indyka z makaronem i kiszonymi ogórkami, które jemy prawie codziennie ;)

Wracając do badan, dziewczyny czy Wy tez macie zlecone wymazy na różne bakterie z szyjki macicy???
Bo do mnie dziś babka w laboratorium ( dałam jej rozpiskę i w sumie nawet nie patrzyłam co tam mam zlecone) czy to pobranie tez robimy? Ja oczy jak 5zl bo jakoś tak dziwnie się poczułam, dwie takie wymalowane młodziutkie dziewczyny w tym Lab a ja mam okrakiem siadać :) No i mówię ze nie wiedziałam, że zrobię sobie w swojej klinice tam gdzie chodzę do gin. Zapytałam jej tylko czy to standardowe badania a ona że są bardzo rekomendowane. Ze pracuje tez jako położna i wie ze te badania są wskazane hmm
Miałam robione na początku października wiec są aktualne i lekarz powiedział ze będziemy powtarzać koło 16 tygodnia. Mój uważa ze są bardzo ważne bo niektóre bakterie nie dają żadnych objawów a mogą zrobić bardzo dużo złego. I niestety przekonałam się o tym na własnej skórze w tamtej ciąży
 
reklama
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
 
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
Ja bylam w tamten czwartek u gin według okresu mial byc 6t4d wg usg wyszlo 6t0d i bylo malensto tylko 3 mm serduszko jeszcze nie biło nastepna wizyte mam dopiero 16.12 . Tez sie martwilam lekarz uspokajal ze jest to wczesnie i zeby sie nie stresować wiec nie martw sie jeszcze urosnie !!! Wiem ze ciężko sie nie martwić ale potrzebny jest czas
 
Witam Panie kochane, 7 stron zapisalyscie podczas gdy ja ciężko zapierdzelalam :p
Dziś w pracy taki muł, że jak mialam spotkanie z szefem to nalał mi kawy bo nie był pewny czy go słucham 😂 malo nie zasnęłam na stojąco, mdłości rano wróciły, tak dziwnie po dwóch dniach pauzy.
Co do przyjaciół to ciężki temat,od kiedy wyjechałam z kraju nie mam juz żadnych. Nie nawidze fałszywych ludzi i jestem skora zawsze powiedzieć wszystko w twarz co myślę, wolę tą opcje niż obgadywanie. Czasem kończy się to wymianą zdań, czasem maturalnym rozwarciem buzi.
Trzymam kciuki za Wasze badania.
Jeszcze 2 dni i ja będę wiedzieć czy jajeczko się wypelnia :)
 
Ja tak mam [emoji16] Ciąża 2 tygodnie młodsza niż wynika to z @. 4+4 to za wcześnie, żeby było widać "wszystko". Spokojnie. Jeśli chcesz się ciut uspokoić zbadaj bhcg i po 48h znowu i sprawdź przyrost. Będzie dobrze [emoji8]
Są tutaj dziewczyny z młodsza ciąża? Dzisiaj według okresu 5t5d, wg usg 4t4d widać tylko pęcherzyk 0.7cm, martwię się :(
Dziewczyny dzięki za pomoc z wynikami [emoji8]
Co z glukozą na czczo ? Normy dla ciężarnych są takie same ?
 
reklama
Ja tak mam [emoji16] Ciąża 2 tygodnie młodsza niż wynika to z @. 4+4 to za wcześnie, żeby było widać "wszystko". Spokojnie. Jeśli chcesz się ciut uspokoić zbadaj bhcg i po 48h znowu i sprawdź przyrost. Będzie dobrze [emoji8]Dziewczyny dzięki za pomoc z wynikami [emoji8]
Co z glukozą na czczo ? Normy dla ciężarnych są takie same ?
Nie, dla ciężarnych do 92. Więc raczej dostaniesz skierowanie na test obciążenia glukozą. Fuj fuj
 
Do góry