reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
5 Grudzień 2019
Postów
5
Witam drogie Panie, potrzebuję interpretacji wyniku beta-hcg mianowicie wynik to 17224,00ml/ul co to oznacza?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie tez nie było problemu z wypisaniem L4 na ciąże. Także lekarz też nie powinien takiej kobiecie robić problemów. Daj znać co powiedział doktorek. No i ogromne gratulacje dla Ciebie :)

I niech wszystkie mają takie piękne bety :)
Nie bardzo rozumiem pytanie , taki wynik świadczy o ciąży między 6-8 tygodniem . W takim wypadku lekarz będzie już w wstanie potwierdzić ten fakt po USG
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć 😊
 
Wynik powyżej 5 już oznacza ciążę , zresztą na wyniku powinnaś mieć normy [emoji846]
Lekarz już teraz będzie w stanie zobaczyć ciążę na USG, także jak pójdziesz później to na pewno będzie wszystko widać . Kiedy ostatni raz miałaś okres ? Pamiętaj,że jeśli będziesz chciała starać się o becikowe to pierwsza wizyta u lekarza musi być przed 10 tygodniem, także u Ciebie już może być za późno .
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć [emoji4]
 
Właśnie przed wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale chciałam się upewnić i zrobiłam dzisiaj z rana betę. I to ja nie rozumiem. Czyli to już 6-8 tydzień wow, a jeżeli wizytę u ginekologa mam na 16.12 to bez problemu lekarz będzie wstanie potwierdzić ciąże przez usg? Jejku nie mogę w to uwierzyć [emoji4]

Stawiałabym na początek 6. U mnie w 5+2 było ponad 21 tysięcy. Ale i tak serduszko powinnaś już zobaczyć.
 
Tak przy takim wyniku powinien być już zarodek z bijącym serduszkiem ,a kiedy miałaś ostatni @?
Ostatnio @ mialam 19-24.10., jeszcze chciałam zapytać czy jak pracuje to jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to wpisze mi zwolnienie lekarskie bez usg z samym wynikiem bety? Do wizyty u ginekologa jest jeszcze troszkę czasu a przyznam, że nie czuję się najlepiej. Moja praca to ciągły stres taki rollercoaster. Nie jest ciężka pod względem fizycznym ale wymaga dużego skupienia i braku pomyłek. A ja jestem ciągle zmęczona i rozkojarzona. Zdarza mi się zapominać o ważnych rzeczach.
 
Ostatnio @ mialam 19-24.10., jeszcze chciałam zapytać czy jak pracuje to jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to wpisze mi zwolnienie lekarskie bez usg z samym wynikiem bety? Do wizyty u ginekologa jest jeszcze troszkę czasu a przyznam, że nie czuję się najlepiej. Moja praca to ciągły stres taki rollercoaster. Nie jest ciężka pod względem fizycznym ale wymaga dużego skupienia i braku pomyłek. A ja jestem ciągle zmęczona i rozkojarzona. Zdarza mi się zapominać o ważnych rzeczach.
Może wypisać, choć nie jestem pewna czy ogólny wypisuje zwolnienie z kodem B
Możesz powiedzieć przecież jak się czujesz, tym bardziej jak masz wymioty czy inne męczące dolegliwości
 
reklama
Ostatnio @ mialam 19-24.10., jeszcze chciałam zapytać czy jak pracuje to jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to wpisze mi zwolnienie lekarskie bez usg z samym wynikiem bety? Do wizyty u ginekologa jest jeszcze troszkę czasu a przyznam, że nie czuję się najlepiej. Moja praca to ciągły stres taki rollercoaster. Nie jest ciężka pod względem fizycznym ale wymaga dużego skupienia i braku pomyłek. A ja jestem ciągle zmęczona i rozkojarzona. Zdarza mi się zapominać o ważnych rzeczach.

Nie wypisze raczej. Powinnaś iść do ginekologa po zwolnienie, tym bardziej, że jesteś już na takim etapie ciąży, że na usg wszystko będzie dokładnie już widać.
 
reklama
Do góry