reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Chodziłam do dr Janosz (co za pamięć!!! ) ;) bo od stycznia idzie na l4 bo w lutym rodzi ;) teraz chodzę do jej męża. Bardzo fajny ginekolog ;) A co u Ciebie ? Przybliż sprawę;)
Ps. Ja też nie nadążam za każdym forum
Tez najblizsza wizyte mam juz u jej męża, dobrze slyszec ze fajny bo sie troche bałam jak to będzie:) Trafiłam na BB po poronieniu w maju, uslyszalam tu wiele cieplych i potrzebnych mi slow miedzy innymi od Ciebie stad pamiec! :)) Do doktor Janosz trafilam po stracie bo tu w Waszych postach pojawiało się jej nazwisko, być może właśnie dzieki Tobie hehe. Jestem bardzo zadowolona i szczesliwa ze trafilam na BB!
I mocno trzymam za wszystkie kciuki:)
 
reklama
Cześć nie mam sił ostatnio czytać was..
2 dzień leżę z jelitowka.. Masakra czuje się jak w 1 trymestrze albo gorzej. 😅
Wszystko mnie na dodatek boli plecy, kolana...

Z pozytywnych rzeczy u mnie 21 tydz mała codziennie ok 7 daje o sobie znać i później czyje już ruchy po posiłkach i jak leże. Od razu mi lepiej jak czuje ze ja tam mam 😍

Życzę miłego dnia dla was
 
Tez najblizsza wizyte mam juz u jej męża, dobrze slyszec ze fajny bo sie troche bałam jak to będzie:) Trafiłam na BB po poronieniu w maju, uslyszalam tu wiele cieplych i potrzebnych mi slow miedzy innymi od Ciebie stad pamiec! :)) Do doktor Janosz trafilam po stracie bo tu w Waszych postach pojawiało się jej nazwisko, być może właśnie dzieki Tobie hehe. Jestem bardzo zadowolona i szczesliwa ze trafilam na BB!
I mocno trzymam za wszystkie kciuki:)
Ja trafiłam w styczniu na forum ;) cieszę się że mogłam pomóc. Dr Janosz to super lekarz. Mąż też dowcipny elokwentny. Przyjechałam z bólem brzucha i mnie nie lekcewarzyl;) także nawet się tłumaczyć nie musiałam. Wizyta trochę dłużej trwała bo musiał wszystko poczytać i dopytać. ;)
Będzie dobrze. Teraz to już musi. ! A który tc obecnie Ciebie? (Jak pytałam to przepraszam ale w tym tygodniu mogę jedynie się podpisać, taki paraliz mozgowy mnie wziął. Nic nie pamiętam. Nie rozumiem o co mnie mąż prosi. A to duża zmiana bo to zawsze wszystko pamiętałam) 🙈
 
To moja pierwsza ciąża i poczułam ruchy Malutkiej w 20t, i to tylko raz jedyny, wiec spokojnie czekam na kolejne :)

Odebrałam dziś wyniki amniopunkcji, jest wszystko w porządku [emoji119] będzie dziewczynka na 100% [emoji4]
Umówiłam się na połówkowe, 8.01. To będzie mój 24 tydzień ciąży, trochę się martwię, że późno, ale lekarz mówi, że termin jest ok.
Gratulacje Kochana [emoji3590]
Ale piękna [emoji3059] ja wczoraj męża też wysłałam po choinkę, bo bardzo mi się jej chce [emoji849][emoji2960] pierwszy raz na swoim to i człowiek chce wszystko szybciej :) Właśnie czekam u lekarza i później kolejny miesiąc czekania na następną wizytę :(
My w przyszłym tygodniu wybierzemy się po nasza pierwsza choinkę na swoim [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Nie martw się wizytami co miesiąc, to norma, pomysł, że to właśnie dobrze, bo to znaczy że z malenstwem wszystko jest idealnie [emoji3590] da się do tego przyzwyczaić :)

Trzymam kciuki za wizyty, dawajcie znać po :)))
Ja 16 grudnia o 16 [emoji23] tak mógł mnie tylko mój Mąż umówić. Powiedział, że spacjelnie taka godzina, żebym na pewno nie zapomniała [emoji23]
 
Cześć nie mam sił ostatnio czytać was..
2 dzień leżę z jelitowka.. Masakra czuje się jak w 1 trymestrze albo gorzej. 😅
Wszystko mnie na dodatek boli plecy, kolana...

Z pozytywnych rzeczy u mnie 21 tydz mała codziennie ok 7 daje o sobie znać i później czyje już ruchy po posiłkach i jak leże. Od razu mi lepiej jak czuje ze ja tam mam 😍

Życzę miłego dnia dla was
O to tak jak u nas , narazie ma synek i dzisiaj z rana męża brało, mam nadzieje ze mnie tym razem ominie, bo we wrześniu syn i ja mieliśmy mąż ocalał.
Zdrówka życzę. :)
 
Ja trafiłam w styczniu na forum ;) cieszę się że mogłam pomóc. Dr Janosz to super lekarz. Mąż też dowcipny elokwentny. Przyjechałam z bólem brzucha i mnie nie lekcewarzyl;) także nawet się tłumaczyć nie musiałam. Wizyta trochę dłużej trwała bo musiał wszystko poczytać i dopytać. ;)
Będzie dobrze. Teraz to już musi. ! A który tc obecnie Ciebie? (Jak pytałam to przepraszam ale w tym tygodniu mogę jedynie się podpisać, taki paraliz mozgowy mnie wziął. Nic nie pamiętam. Nie rozumiem o co mnie mąż prosi. A to duża zmiana bo to zawsze wszystko pamiętałam) 🙈
Skąd ja to znam , czasem to az się boję odezwać bo nie umiem zdania skleić poprawną polszczyzną, a na codzień jeszcze niemieckim trzeba operować to juz pewnie komicznie wygląda jak z kimś rozmawiam i muszę się tłumaczyć ze obecnie mam mały zasób słów bo mój mózg mysli kompletnie o czymś, a bardziej kimś innym :D
 
reklama
Skąd ja to znam , czasem to az się boję odezwać bo nie umiem zdania skleić poprawną polszczyzną, a na codzień jeszcze niemieckim trzeba operować to juz pewnie komicznie wygląda jak z kimś rozmawiam i muszę się tłumaczyć ze obecnie mam mały zasób słów bo mój mózg mysli kompletnie o czymś, a bardziej kimś innym :D


Ja odkąd jestem w ciąży, to czuje się jakbym nie miała mózgu. Ciagle czegoś zapominam, zacznę coś mówić i nie mogę skończyć. Nawet nie wiecie ile mnie czasem kosztuje napisania wiadomości na forum [emoji23]
 
Do góry