reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pozytywny test ciążowy po pregnylu

Rabatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2019
Postów
203
Witam, 11.12 miałam podany pregnyl 10000 jednostek na pęknięcie pęcherzyka, dziś tj 13 dni po podaniu test jest negatywny 😞. Czy jest jeszcze szansa na pozytyw? Kiedy Wam wyszedł dodatni test po pregnylu?
 
reklama
Witam, 11.12 miałam podany pregnyl 10000 jednostek na pęknięcie pęcherzyka, dziś tj 13 dni po podaniu test jest negatywny 😞. Czy jest jeszcze szansa na pozytyw? Kiedy Wam wyszedł dodatni test po pregnylu?
Ja akurat nie miałam pregnylu tylko ovitrelle, ale to to samo. Poczekaj jeszcze dwa dni i zrób ponownie test. Albo od razu na betę, wtedy będzie wiadomo co i jak. A byłaś na monitoringu czy pęcherzyk w ogóle pękł?
 
Ja akurat nie miałam pregnylu tylko ovitrelle, ale to to samo. Poczekaj jeszcze dwa dni i zrób ponownie test. Albo od razu na betę, wtedy będzie wiadomo co i jak. A byłaś na monitoringu czy pęcherzyk w ogóle pękł?
Tak, byłam. Były nawet dwa pęcherzyki. Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak czekać i mieć nadzieję że się udało ✊
 
Do góry