reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zazdroszczę 😉 bo Staś pozwolił mi zjeść tylko zupę... cały czas na rękach i minimum 2 metry od stołu 🤦‍♀️🤣
U mnie Marysia zaczęła ryczec jak tylko mąż nalał mi barszczu, więc zaczęło się karmienie. Starsza Zosia zasnęła przy barszczu.
I tyle przygody z jedzeniem wigilijnym.
Zosia dostała kuchnię i z emocji nie spała do 1, a chwilę po 1 obudziła się Marysia. A później pobudka co półtorej godziny.

Wesołych Świąt Dziewczyny !!!!
 
Też dokładamy się z Majką do świątecznych życzeń, dużo zdrowia dla maluszków i ich rodziców, przespanych nocek a dla tych co wracają po rodzeństwo życzymy, żeby następne święta były w powiększonym gronie!! 🌲🎁🎄💕

U nas w ramach świątecznych prezentów jest pierwszy ząb 😁😁😁
Gratuluję:) Jeszcze tylko 19:)

U nas też lekarz powiedział, że Marysia w ciągu kilku dni powinna dostać dolne jedynki. Mam nadzieję, że to jest powód częstych nocnych pobudek i płaczu. Starsza dostała pierwszego zęba jak miała 10, 5 miesiąca, teraz zostały nam jeszcze ostatnie piątki.
 
Gratuluję:) Jeszcze tylko 19:)

U nas też lekarz powiedział, że Marysia w ciągu kilku dni powinna dostać dolne jedynki. Mam nadzieję, że to jest powód częstych nocnych pobudek i płaczu. Starsza dostała pierwszego zęba jak miała 10, 5 miesiąca, teraz zostały nam jeszcze ostatnie piątki.

U nas od miesiąca pobudki co godzinę, więc bliżej mi do zombie niż świątecznego aniołka 😂 jak tak dalej będzie to na następne halloween idę bez makijażu 🤣
 
Witaj siostro niedoli:) Zęby w natarciu. Już pięknie jadła przez tydzień. Od trzech dni tylko pierś.

Moja nigdy jakoś dobrze nie jadła ale coś tam zawsze spróbowała. Teraz tylko pierś i na rękach u mamy, oczywiście w święta wszyscy chcą ją nosić i nie dają się przekonać, że jak Mała chce do mamy to ma iść do mamy... Jak zwróciłam uwagę to jest foch, i teraz wszyscy siedzą na dole a ja z Małą na górze. I jest mi tu dobrze, hihi 😉
 
Moja nigdy jakoś dobrze nie jadła ale coś tam zawsze spróbowała. Teraz tylko pierś i na rękach u mamy, oczywiście w święta wszyscy chcą ją nosić i nie dają się przekonać, że jak Mała chce do mamy to ma iść do mamy... Jak zwróciłam uwagę to jest foch, i teraz wszyscy siedzą na dole a ja z Małą na górze. I jest mi tu dobrze, hihi 😉
Dobrze zrobiłaś, dziecko nie rozumie co się dzieje. Nie znoszę takiego zaczepiania na siłę.
Ja nigdzie nie wyjeżdżałam w tym roku. U moich rodziców dziki tłum, u teściów spokojniej . Wolałam oszczędzić jej stresów i zostaliśmy sobie w domku.
Dziś w końcu zjadła mały słoiczek brokułów i poprawiła kaszą. W poprzednim tygodniu jadła duży słoik zupy i kaszę. Jeszcze tubki warzywne. Coś do łapki. Fajnie szło ale zdechło:)
 
reklama
Do góry