reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • Screenshot_20191227_234656_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20191227_234656_com.facebook.katana.jpg
    285,5 KB · Wyświetleń: 72
Kochane mam prosbe nasz kalendarz niknie z dnia na dzien ;( robie co moge i wpisuje nawet jak wychacze wizyty u diabetologa :) Bez was nie bedzie kalendarza :( Wiem ze w styczniu sie bedzie dzialo i moze taki czas ale jednak cos tam sie u niektorych dzieje :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, zawsze was podglądam ale się nie udzielam. Historie mam długą 4,5 roku walki. 1 Inseminację nieudaną, HSG, laparo, prawie rok stymulacji, badań mnóstwo i nawet naprotechnologia się przewinęła. Przyczyny nie znaleziono, same pierdoły typu: w tym roku ognisko endometriozy ale nawet 3 cm nie ma i nie rośnie, był torbiel po pół roku sam zniknął i twierdzą, że problemy z drożnością chociaż na HSG jedno drożne a drugie 'płyn wylany z opóźnieniem' a na laparo stwierdzili że były zaklejone ale rozkleili. Finalnie miałam w październiku punkcje (z programu z dotacją) pobrane 11, zapłodnione 5, przetrwały 2 (5 dniowe typu 3AA). Hiperstymulacja do tego stopnia, że w szpitalu wylądowałam na 9 dni i 16 grudnia miałam 1 transfer - dziś sprawdzona beta - nieudane :( . Następny transfer w marcu. Zrobiłam ankietę w innym temacie żeby sprawdzić jak wygląda statystycznie skuteczność może mnie to trochę podniesie na duchu albo zmotywuje w razie czego do kolejnej punkcji. Po tej hiper mam takie mieszane uczucia. Tak sobie myślę, kiedyś słyszałam że są różne rodzaje kwasów foliowych, może ja jakiś zły biore?
Witaj. Ile masz lat? Jakie masz AMH? Badalas immunologie? Jak nasienie męża? Przebyte choroby ? Kiepsko z 11 komorek i dwa zarodki ? Endometrioza, PCOS, Zrosty? Suplemetujesz się, Krzywa cukrowa? To takie ogolne przeszkody nad ktorymi chyba powinnas popracować ;)
 
Do góry