reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie wiem nie mam pojęcia, dziewczyny pisały o takim czymś albo zaraz w ciążach byly. Mi się jeszcze nie udało, u mnie teraz będzie 9 cykl starań chociaż taki nie do końca mąż idzie na badanie nasienia więc musi być wstrzemiezliwosc...
Też miałam nadzieję że owu była wcześniej przez te bóle ale po wczorajszej wizycie u gin moja nadzieja legła w gruzach🙄 starania w 8 i 9 dc więc ogólnie rzecz biorąc lipa...
 
Piszecie tyle że już nie ogarniam 😅 miałam taki młyn w pracy że szok ale dzięki temu dostałam wolny czwartek i piątek :) jak dziś mi nie wyjdzie pozytywny test owulacyjny to ja już nie wiem ( dziś ból w podbrzuszu i jakby ktoś kran tam na dole odkręcił 🙈🙈).
Dziewczyny 2020 będzie nasz zobaczycie ! Życzę wam z całego serca upragnionych dwóch kreseczek!!! 😘
 
Też miałam nadzieję że owu była wcześniej przez te bóle ale po wczorajszej wizycie u gin moja nadzieja legła w gruzach[emoji849] starania w 8 i 9 dc więc ogólnie rzecz biorąc lipa...
W tamtym cyklu u mnie też maraton a później zdziwienie, że w 13dc pecherzyk 13mm i to jeszcze z prawego jajnika
 
Kochana,ja mam identyczną sytuację jak Ty,aż oczom nie wierzę że to czytam 🤭
Zazwyczaj cykl 28 dni,dzisiaj 34dc,test negatywny,@ brak,ostatnia @ 28.11 :-)

Trzymam za Ciebie kciuki, pisz jak rozwój sytacji:-*
Oooo... Nasze organizmy niczym bratnie dusze😊 Ja również trzymam za Ciebie kciuki. Będę relacjonował rozwój mojej sytuacji i czekam na info z Twojej strony 😊😊😊💪
 
reklama
Dziewczyny,jestem tu zupełnie nowa i zielona.
Zdaje się że część z was przewineła mi się na innych wątkach 🙂 macie już dzieci?której z was to będzie pierwsza ciąża?Ja mam już dwójkę (12 i 6 lat)
 
Do góry