reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
witam
od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Planowana miesiączka 12tego stycznia.
zrobiłam dzisiaj test i jest bardzo słaba druga kreska.
Proszę powiedzcie mi czy też to widzicie czy tylko ja już zaczynam zwariować?Zobacz załącznik 1065458Zobacz załącznik 1065459Zobacz załącznik 1065460
Ja miałam słaba kreskę bardzo oo blada. Jedna ciążę straciłam bo okazało się że musiałam brać duphaston od owulacji. Był niski peogesteron dlatego beta mi nie rosła ładnie i ciąża się nie utrzymala wtedy.
 
Ja miałam słaba kreskę bardzo oo blada. Jedna ciążę straciłam bo okazało się że musiałam brać duphaston od owulacji. Był niski peogesteron dlatego beta mi nie rosła ładnie i ciąża się nie utrzymala wtedy.
😥 przykro mi. A mogę wiedzieć co to duphaston? I czy można to dostać bez recepty?
 
To sztuczny progesteron który jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży. Potem w 2 kolejnych brałam i urodziłam zdrowych chłopców. Teraz w 3 też biorę i jest ok. Także wszystko da się rozwiązać;)
 
Jest na receptę. Zrób monitoring owulacji. Idź do gina ok 10 dnia cyklu . Potem ok 17 i jak będzie po owulacji to da ci progesteron . Bierzesz 10 dni. Jak ok 28 dnia cyklu zrobisz test i jest pozytywny to bierzesz dalej.. jak nie to odstawiasz
 
Jest na receptę. Zrób monitoring owulacji. Idź do gina ok 10 dnia cyklu . Potem ok 17 i jak będzie po owulacji to da ci progesteron . Bierzesz 10 dni. Jak ok 28 dnia cyklu zrobisz test i jest pozytywny to bierzesz dalej.. jak nie to odstawiasz
Zobaczymy. Mam nadzieję jednak że się uda w sumie robiłam test wcześnie bo miesiączka ma być 12tego to może za kilka dni test będzie ważniejszy
 
Też tak może być. Bardzo wczesna ciąża. Wiem jedno ze swego doświadczenia jakakolwiek kreska 2 oznacza ciążę, tak było w każdym u mnie przypadku . Gdy nie byłam to nawet po kilku godzinach nie było żadnego cienia kreski. Bądź dobrej myśli. :)
 
Też tak może być. Bardzo wczesna ciąża. Wiem jedno ze swego doświadczenia jakakolwiek kreska 2 oznacza ciążę, tak było w każdym u mnie przypadku . Gdy nie byłam to nawet po kilku godzinach nie było żadnego cienia kreski. Bądź dobrej myśli. :)
Dziekuje ❤
 
reklama
Do góry