reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Może brałas jakieś leki? Ja się tak nabrałam przy ovitrelle, zrobilam test 9 dpo i blada kreska, polecialam na betę wynik 4,7, przeczytałam receptę gdzie pisało że lek może fwlszowac wynik do 10 dni [emoji16]
Ja kiedyś miałam 5,62, dwa dni przed teoretycznym okresem. Już planowałam kiedy będą chrzciny, dwa dni później dostałam słaby @, poleciałam do ginekolog, zrobiła mi badanie, nic tam nie było i zaraz zaczęło się że mnie normalnie okresowo lać [emoji2358][emoji16]
 
reklama
Ja kiedyś miałam 5,62, dwa dni przed teoretycznym okresem. Już planowałam kiedy będą chrzciny, dwa dni później dostałam słaby @, poleciałam do ginekolog, zrobiła mi badanie, nic tam nie było i zaraz zaczęło się że mnie normalnie okresowo lać 🤦🏻‍♀️😁
Hmm to dziwne, niby od 5 jest ciąża.
 
Poniosło mnie 😛 Tak więc tak, chyba jest nadzieja 😊 jeśli sprzedawca na allegro nie kłamał to dwa pierwsze są czułości 10 (zielony paskowy ten co wczoraj), trzeci to 25 z biedry
IMG_20200113_113933.jpg
 
Dziewczyny a miałyście kiedyś takie plamienie (śluz podbarwiony krwią, wczoraj najpierw brązową a potem już normalną żywą) okołoowulacyjne ale bez żadnych innych objawów owu? Nie mam żadnych bóli jajników, podbrzusza, jedynie dziś ta kość przy dotyku. I od 2-3 dni miałam sucho. Nie wiem co myśleć. Pierwszy raz coś takiego mam.
 
Hmm to dziwne, niby od 5 jest ciąża.
Może ciąża się po prostu nie utrzymała ☹️ czasami tak bywa. Dlatego też nie powinno się niby robić testów ciążowych przed terminem @. Bo wiele takich ciąż jest niestety traconych. Bez robienia testów nawet by kobieta nie wiedziała, że coś było. To okrutne i smutne ale tak właśnie jest ☹️
 
Nie denerwuj się może to nie @ i się nie rozkręci !
Niestety, teraz już plamienie jest jasnobrązowo-różowe. Podbrzusze boli jak na @. Czuję jakby wręcz ze mnie ciekło. Na pewni zaraz się rozkręci. Dziwne tylko, że tak wcześnie. Zawsze miałam cykl 31 dni i 40 dnia dostawałam @. Teraz już 30 dostanę na to wygląda. Czyli owu musiała być wcześniej. Ale czemu się nie udało to nie wiem, bo robiliśmy to wtedy codziennie odejmując od dziś 14 dni. No nic, trudno, widocznie coś poszło nie tak :(
 
reklama
Też mi się tak wydaje, być może t
Może ciąża się po prostu nie utrzymała ☹️ czasami tak bywa. Dlatego też nie powinno się niby robić testów ciążowych przed terminem @. Bo wiele takich ciąż jest niestety traconych. Bez robienia testów nawet by kobieta nie wiedziała, że coś było. To okrutne i smutne ale tak właśnie jest ☹️
Też tak mi się wydaje, że to było wczesne, samoistne poronienie.
 
Do góry