reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Znowu mój brzuszek nie jest duży. Jeszcze mieszcze się w kurtkę z tamtego roku trochę już ciasna ale to rozmiar s więc nie ma co się dziwić ale kupiłam sobie płaszcz jesienno wiosenny z zara też rozmiar s i na razie jest ok i mam sporo luzu. Tak więc zimy chyba u nas nie będzie jedynie w górach ale tam już byłam widziałam w tym roku więc dla mnie może jej już nie być w świętokrzyskim.
Pozdrawiam was dzisiaj wszystkie i miłego dnia. My jeszcze z fasolka w łóżku a co wolno nam.
 
reklama
U mnie dziś studniówka 🎉
Aplikacja w telefonie pokazuje 100 dni do porodu 😁 ja jednak mam nadzieję że mniej.

@Sylwica88 myślę że temat warty nowego wątku na ogólnym - zapewne otrzymasz więcej odpowiedzi.
My jeszcze z fasolka w łóżku a co wolno nam
Mnie dopadł ból gardła i kaszel i chyba też dziś spędzę w łóżku więcej czasu 🙄
 
Dzień dobry, witam się i ja. Ja mam dam co 3,4 noce ze budzę się o 2,3 i nie śpię dwie godziny, a później zasypiam w tym czasie sobie planuję, dzień lub oglądam rzeczy w necie dla małej. Syn wstaje o 8 więc da się wytrzymać.
Dla mnie też może juz nie być zimy i śniegu.
Ktoś dziś wizytuje?
Dobrego dnia.
 
Dzień dobry.
My jeszcze w łóżku, chociaż powinnam już wstać, zbadać ketony i cukier. Ale taak mi się nie chce ;) moje sierście domagają się jeść, trudno, poczekają.

Wczoraj miałam bardzo intensywne przedpołudnie, później już tylko leżałam, byłam tak wypruta z sił. Mały wieczorem tak szalał, że brzuch robił mi fale Dunaju. Aż się mój Mąż zdziwił, że tak dzidzia potrafi :D

My jutro mamy echo serduszka, trzymajcie kciuki by było dobrze, tak się martwię...
 
Witaj Sylwica88 😀
Co do pępowiny, to niestety się nie wypowiem, bo nie wiem. Co na to lekarz?

I po spaniu 🤪😩 Dzisiaj i tak było w miarę, w sumie, jak zliczyć- ponad 4 godziny snu. Wymiatam 😂😴

Po południu czeka mnie polowanie na płaszcz /kurtkę zimową, bo się w obecnej nie mieszczę już. Masakra, tak szybko wyrastam z ciuchów, że chyba pod koniec ciąży będę słonicą 😁🤣

Miłego dnia wszystkim 😀
Lekarz powiedział ze usg jest ok i tyle.. w necie pisze ze z mniejsza wagą się rodzą takie dzieci na ogół są zdrowe, ale że mogą też być inne wady nie wykryte przez badanie prenatalne: np serduszka, nerek, pęcherza moczowego..
 
Dzień dobry.
My jeszcze w łóżku, chociaż powinnam już wstać, zbadać ketony i cukier. Ale taak mi się nie chce ;) moje sierście domagają się jeść, trudno, poczekają.

Wczoraj miałam bardzo intensywne przedpołudnie, później już tylko leżałam, byłam tak wypruta z sił. Mały wieczorem tak szalał, że brzuch robił mi fale Dunaju. Aż się mój Mąż zdziwił, że tak dzidzia potrafi :D

My jutro mamy echo serduszka, trzymajcie kciuki by było dobrze, tak się martwię...
Moja też dziś w nocy szalała co zazwyczaj kopie max do 22 dziś, o 3 w nocy mame obudziła złośnica :)
 
Nie ma co czytać w necie i się nakręcac, skoro lekarz mówi, że ok to najwidoczniej tak jest :)
Lekarz powiedział ze usg jest ok i tyle.. w necie pisze ze z mniejsza wagą się rodzą takie dzieci na ogół są zdrowe, ale że mogą też być inne wady nie wykryte przez badanie prenatalne: np serduszka, nerek, pęcherza moczowego..
 
Kciuki [emoji110][emoji110] [emoji110]
Dzień dobry.
My jeszcze w łóżku, chociaż powinnam już wstać, zbadać ketony i cukier. Ale taak mi się nie chce ;) moje sierście domagają się jeść, trudno, poczekają.

Wczoraj miałam bardzo intensywne przedpołudnie, później już tylko leżałam, byłam tak wypruta z sił. Mały wieczorem tak szalał, że brzuch robił mi fale Dunaju. Aż się mój Mąż zdziwił, że tak dzidzia potrafi :D

My jutro mamy echo serduszka, trzymajcie kciuki by było dobrze, tak się martwię...
 
reklama
Do góry