reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dla mnie bez różnicy pierwszy syn teraz cora i słodycze pochłaniam gdzie jak nie jestem w ciąży mogą dla mnie nie istnieć prócz pierwszego dnia miesiączki. Z synem nie miałam zachcianek, a teraz jem pomarańcze tonami mimo ze trzeba uważać ale ja nie moge się opamietac jakbym nie panowala nad swoim umysłem. W pierwszej ciazy piłam 3 l wody dziennie, teraz szklankę z magnezem i tyle ... z synem bylam do rany przyłożyć, a teraz ludzie mnie irytują nawet jak nic nie mowia wystarczy ze sa , zwariowac mozna. O mojej cerze juz nie wspomne pryszcz na pryszczu jak u nastolatki...
Ja też wciągam pomarańcze jak szalona !!!
 
Witam' jestem nowa tu, dokońca nie wiem jak to działa, gdzie mogę zadać pytanie, albo nowy wątek do wszystkich mam?
Witamy! ☺
Pytania możesz śmiało zadawać tutaj a jeśli chcesz założyć nowy wątek to na stronie głównej masz zielone pole z napisem 'Nowy temat' i tam możesz działać :)
 
Może miała któraś z was dzidzie lub znajomą z pępowiną 2 zamiast 3 naczyniową ? czy jest się czym martwić??
 
Ostatnia edycja:
Witajcie przyszłe Mamy!

Mój termin z OM wypada na 2.Maja.
Mamy już córeczkę urodzoną 30.kwietnia 2018.
Moje urodziny wypadają na 5.maja, wiec u nas zapowiada się urodzinowy tydzień;)

Córkę urodziłam poprzez cesarkę 11 dni po terminie. Była owinięta w pępowinę i nie mogła zejść do kanału rodnego....
Mam nadzieje, ze tym razem uda się naturalnie.
[/QUOTE
Witam, moja córa tak jak mama będzie z maja i dostanie imię Maja;) Pozdrawiam wszystkie majóweczki
 
reklama
Witaj Sylwica88 😀
Co do pępowiny, to niestety się nie wypowiem, bo nie wiem. Co na to lekarz?

I po spaniu 🤪😩 Dzisiaj i tak było w miarę, w sumie, jak zliczyć- ponad 4 godziny snu. Wymiatam 😂😴

Po południu czeka mnie polowanie na płaszcz /kurtkę zimową, bo się w obecnej nie mieszczę już. Masakra, tak szybko wyrastam z ciuchów, że chyba pod koniec ciąży będę słonicą 😁🤣

Miłego dnia wszystkim 😀
 
Do góry