reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hahaha taaak u mnie "nieeee nie mam czasu/pieniedzy/miejsca na drugie dziecko". Nagle coś klikneło, jakaś zapadka w mózgu się uruchomiła i jeb "chce dziecko tu i teraz" [emoji2]
Mi się w sierpniu uruchomiło. Chęć na drugie. Staraliśmy się na urlopie, byłam przekonana że jestem w ciąży ale dupa blada. Dół ogromny. Wpadłam po tym w obsesję. Na początku mój mąż powiedział że nie chce jeszcze. Że teraz jest super, zebysmu poczekali jeszcze ( On ma dużą różnicę wieku między bratem i mówi że to spoko). Później synek zachorował bardzo, musiał z nami spać bo dawałam mu wziewy na duszności, a na kolejny cykl przyjechała teściowa [emoji1787][emoji1787] więc ten cykl to tak naprawdę pierwszy od sierpnia w którym się staram czynnie w okolicach owu [emoji2960][emoji6] teraz mąż jest na tak [emoji16][emoji16][emoji3] święta z małą chrzesnicą mu pomogły się zdecydować [emoji3]
 
Ja dziś zrobiłam ostatni test owulacyjny. Widzę po nich że jednak była . Zrobiliśmy co mogliśmy teraz tylko czekanie pozostało [emoji85]

U mnie identyczna sytucaja,owy najprawdopodniej była 10.01, ale dzisiaj mam jakiegos dola, ze nic z tego, ze tak to się ciągnie. Ani @ ani nic
IMG_6848.JPG
 
U mnie identyczna sytucaja,owy najprawdopodniej była 10.01, ale dzisiaj mam jakiegos dola, ze nic z tego, ze tak to się ciągnie. Ani @ ani nic Zobacz załącznik 1068533
U mnie chyba 12.01 była . Też mam doła już właśnie :/
U Ciebie też super test pokazał. To jest najgorszy etap cyklu. W pracy się obijam bo nie mogę się skupić na niczym 🤓
 
Dziewczyny wiem że to może zabrzmi fatalnie ale jestem przeciwnikiem plastiku no i z testami mi bardzo nie po drodzę🤭[emoji51] zrobiłam tylko 4 testy ciążowe w przeciągu roku[emoji15] choć co cykl świruje. Jeśli się nie uda teraz to zakupie testy OWU. Wcześniej prowadziłam tylko kalendarzyk i obserwowałam śluz + wizyty u gina.
Tak byłam przekonana że śluz mi powie prawdę.... teraz szukam czegoś sprawdzonego. Polecicie coś świerzej w tym temacie? Coś skutecznego, sprawdzonego niekoniecznie taniego.
Wiem jestem ekoświrem ale...źle się czuje jak dużo śmieci produkuje[emoji5]

Jest taki mikroskop owulacyjny co wykrywa owu ba postawie śliny oraz tester płodności
Zobacz ofertę: FERTILFOCUS - MIKROSKOP TEST OWULACYJNY dni płodne Link do: FERTILFOCUS - MIKROSKOP TEST OWULACYJNY dni płodne

Jest tego triche
 
reklama
Ja już sobie nic nie wracam. Nie nastawiam się na ten cykl. Bo kreska na teście się pojawiła. Były peztulance raz właśnie jak była równe z kontrolna. Dzisiaj mocniejsza od kontrolnej. A teraz robiłam właśnie w nocy bo chciałabym zobaczyć czy będzie stała mocna i dupa słabsza już... nie wiem teraz co myśleć czy już po owu czy jak? Zobacz załącznik 1068452

Jak mialas już mega mocna kreskę to teraz już będzie jaśniejsza i wlasnie stad wiadomo ze owu jest. Od pozytywnego testu owulacja pojawia się w
Przeciągu 12-36 godzin wiec nie w momencie najciemniejszej kreski. Ja miałam pozytywny test ovu wczoraj rano a dziś ból jajnika tam gdzie pęcherzyk wiec pewnie wlasnie mam owulacje. Wieczorem już kreska na teście był słabsza ale to nie znaczy ze jest po ovulacji tylko albo w trakcie albo przed.
Dziewczyny nie ma co sobie wkręcać objawow bo potem jesteśmy zrozpaczone jak @przychodzi. Niestety za dużo analizujemy przy staraniach.
Swoją droga ja wlasnie mam piekna owulacje z prawidłowego jajnika jak się nie staram a jeśli dostaniemy zielone światło to teraz pewnie będzie dwa mc cykl z drugiego jajnika. Bosze noooo...
 
Do góry