reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, jestem Anetko. Wczoraj było mi strasznie źle, jednak mimo wszystko trochę się łudziłam że może jednak.. To był 7dpt więc nie powtarzam, nie ma sensu, już wczoraj nie wzięłam leków.
To druga stymulacja a 4 transfer, miałam same blastocysty a u nas w klinice nie mówią jakie numery, tylko że niby najwyższej jakości [emoji853].
2 razy beta 0,1; raz 8,3 i teraz 2,5. Masakra jakaś
Dobrze ze się odzywasz. I dobrze, że jedziecie do docenta. Strasznie mi przykro, że znowu musisz to przeżywać... Myślę, że to czas sprawdzić immunologię, bo takie probowanie to jak widać i u Ciebie i u mnie nic nie wnosi. A jak teraz do tego wszystkiego odnosi się Twój mąż? Robicie teraz jeszcze jakieś badania?
 
reklama
Hej dziewczyny w piątek najprawdopodobniej będę mieć punkcje czy możliwe jest to że transfer będzie w niedzielę po 2 dniach czy raczej to będzie poniedziałek ???
 
My juz czekamy pod gabinetem. Odebralam progesteron. Ledwo ponad 7. Na pewno dojdzie prolutex. Dziewczyny czy to nie za niski na transfer? Czy po zastrzykach mi szybko podrośnie? Od 5 dni biore 2x1 duphaston , 2x2 pod jezyk i 3x2 luteine dopochwowo.

Edit: Juz jestesmy po ;) [emoji173][emoji173][emoji173] Kropus jest już ze mną;) pierwszy raz zajrzałam na monitor i widziałam najpierw pusto A potem białą kropeczkę ;)
Zapytalam o progesteron. Zwiększył mi dawkę tej pod język na 3x2, i dal prolutex. Powiedzial,ze nie ma co się sugerować tym progesteronem, bo duphaston i luteine dopochwowa prawie nie wychodzi w krwi. Jedynie ta pod język i prolutex. Kazal sie czytac internetowow i nie pytać "hejka dziewczyny, kiedy testujcie, ile bierzecie itd" bo to bez sensu. Czas to udzielają się osoby po jednej procedurze i uprawiają medycynę. W ciąży trzeba być spokojnym. Terwz kazal czekac, szydełkować i oglądać netlixa;) beta 31 stycznia. Jak zapytalam czy badać po miedzy ten progesteron to odpowiedział,ze nie ma potrzeby. Zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy. Zapłaciliśmy za ah i embrio glutka. Łącznie wyszlo 2600 no i nie wiem ile za leki bo maz poszedl do apteki A ja zalegam w aucie. Trzymajcie prosze za nas kciuki [emoji173][emoji173][emoji173]

Trzymam kciuki, oby to był ten szczęśliwy Kropuś :)
 
reklama
Do góry