reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 ty miałaś dotąd 4 transfery, tak? Jakie miałaś zarodki, w sensie jakie miały te numerki? I to jest Twoja pierwsza procedura?
Hej, jestem Anetko. Wczoraj było mi strasznie źle, jednak mimo wszystko trochę się łudziłam że może jednak.. To był 7dpt więc nie powtarzam, nie ma sensu, już wczoraj nie wzięłam leków.
To druga stymulacja a 4 transfer, miałam same blastocysty a u nas w klinice nie mówią jakie numery, tylko że niby najwyższej jakości [emoji853].
2 razy beta 0,1; raz 8,3 i teraz 2,5. Masakra jakaś
 
reklama
U mnie po pustym jaju lekarz tez mówił ze lepiej puste jajo niż jak ciąży wogole nie było i nie można zajść
A tlumaczyl to jakos dlaczego lepiej ? Myślalam że mi się uda zbadać genetycznie materiał z poronienia w szpitalu w Bristolu ale mogłabym tylko jeśli bym poronila 3 razy z rzędu z tym samym partnerem.. Szkoda bo chyba dobrze było by wiedzieć. Jak jej wyliczania 6 różnych ciąż z czego jedna tylko zakończona pomyślnie to trochę zaniemowila ale niestety mimo to Nie pomogą mi..
 
Hej, jestem Anetko. Wczoraj było mi strasznie źle, jednak mimo wszystko trochę się łudziłam że może jednak.. To był 7dpt więc nie powtarzam, nie ma sensu, już wczoraj nie wzięłam leków.
To druga stymulacja a 4 transfer, miałam same blastocysty a u nas w klinice nie mówią jakie numery, tylko że niby najwyższej jakości [emoji853].
2 razy beta 0,1; raz 8,3 i teraz 2,5. Masakra jakaś
Badalas kiedyś KIR? Bo to pierwszy trop przy takich betach..
 
Paracetamol jest dopuszczony do stosowania w ciąży i w czasie karmienia mogą go również w odpowiednich do ich wagi ilościach dostawać noworodki.
Absolutnie nie wolno stosować ibuprofenu szczególnie w 2 i 3 trymestrze ciąży.
No właśnie z tym paracetamolem też są różne opinie, choc.moj ginekolog też mówi, że jeśli już to tylko paracetamol... na szczęście ustąpił mi ból glowy, ale męczyłam się cały dzień [emoji45] mam nadzieję, że to się już nie powtórzy [emoji29]
 
reklama
A tlumaczyl to jakos dlaczego lepiej ? Myślalam że mi się uda zbadać genetycznie materiał z poronienia w szpitalu w Bristolu ale mogłabym tylko jeśli bym poronila 3 razy z rzędu z tym samym partnerem.. Szkoda bo chyba dobrze było by wiedzieć. Jak jej wyliczania 6 różnych ciąż z czego jedna tylko zakończona pomyślnie to trochę zaniemowila ale niestety mimo to Nie pomogą mi..

Lepiej bo zachodzę i się zagnieżdża a ze coś się wydarzyło to mógł być przypadek . Gorzej maja z kobietami które się starają i nic a nic się nie dzieje . Rozumiesz o co mi chodzi ? Puste jajo niektóre kobiety maja i kolejna ciąża jest ok. Któryś lekarz mówił ze puste jajo to złe podzielona komórka... ale teraz nie rozumiem jak to się ma do in vitro , przecież obserwują komórkę po zapłodnieniu.. niewiem już sama
 
Do góry