reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam 170 cm i 50 kg ( Ala jak tak bd jadła jak jem to słabą przyszłość sobie wróżę [emoji23])
U mnie widać tak samo pod pępkiem. My to widzimy ale jak tak mówisz, osoby postronne raczej nie ;)
Ale rano jest mniejszy a wieczorem „wyskakuje” ;)
O mateńko ale z was szczuplaki. [emoji14] Ja przy pierwszej ważyłam 57 z 173 cm a teraz nie mogę zejść poniżej 65 [emoji36]

Faaajnie. Pokażcie jak startujecie z brzuszkami. Tęskno mi bardzo, a brzuszki małe i duże są piękne [emoji7]
 
reklama
O mateńko ale z was szczuplaki. [emoji14] Ja przy pierwszej ważyłam 57 z 173 cm a teraz nie mogę zejść poniżej 65 [emoji36]

Faaajnie. Pokażcie jak startujecie z brzuszkami. Tęskno mi bardzo, a brzuszki małe i duże są piękne [emoji7]
Tez chce brzuszek. Obojetnie jaki by byl byleby byl :frown:
 
O mateńko ale z was szczuplaki. [emoji14] Ja przy pierwszej ważyłam 57 z 173 cm a teraz nie mogę zejść poniżej 65 [emoji36]

Faaajnie. Pokażcie jak startujecie z brzuszkami. Tęskno mi bardzo, a brzuszki małe i duże są piękne [emoji7]

Najważniejsze, żebyś się dobrze ze sobą czuła ;)
To może wieczorem 😂 będą większe 😍
 
Jesteś MISZCZYNI [emoji7]
Ale ja się muszę duzo od Was nauczyć...
Każda z nas zrobi swoj kacik kulturalny:
[emoji7] @Netiaskitchen gotowanie i dziarganie, Ja cos tam o bieganiu, @Liliana87 ma taki zakres zdolności ze wszedzie ja dopasujemy :), @Dakita30 wiadomix, @Tasza o miesie i diecie dla IO ;), @Czarna1985 bedzie nam dawac porady na temat tych cudownych pieskow, @sandra777.12 nam bedzie szyla ubrania i umilala czas swoimi opwowiesciami na temat tego cudownego kraju, @Lola83 o urodzie bo nia grzeszy,@Aduś16 to prawdizwy skarb forumowy, @fredka84 wystarczy ze sie bedzie usmiechac, a @nieagatka bedzie nas ustawiac:D Przepraszam na kolanie pisze i wymieniac nas by tu sporo ;)
 
Ja mam 170 cm i 50 kg ( Ala jak tak bd jadła jak jem to słabą przyszłość sobie wróżę [emoji23])
U mnie widać tak samo pod pępkiem. My to widzimy ale jak tak mówisz, osoby postronne raczej nie ;)
Ale rano jest mniejszy a wieczorem „wyskakuje” ;)
Jej, ale Wy musicie być szczuplutkie dziewczyny... przy takim wzroście taka waga i do tego w ciąży... ja mam 173 i jak szłam do ślubu to wazylam 52 kg.. jak patrzę na zdjecia to wyglądałam jak wieszak normalnie... teraz mam 64 kg A i tak chyba nie wyglądam na grubą..
 
reklama
Albo może w klinice ktoś z personelu przez parę minut popilnuje małej. Ja już kilka razy na chwilę zostawiłałam dziewczynom z recepcji młodego do przypilnowania. Ostatni raz same pytały czy Maksiu z nimi zostanie jak ja pójdę na transfer. A ja na to, że bardzo chętnie skorzystamy z ich opieki jei nie mają nic przeciwko [emoji6]
Oo, super;) nawet nie pomyślałam A w sumie tyle razy co tam byliśmy to zawsze jakieś dzieci są i stoliczki z kredkami tez..
 
Do góry