reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Bardzo się cieszę Ale zawsze człowiek wariuje [emoji4] Martwię się czy wszystko będzie dobrze, mam nadzieję że tak i że moje fajki oraz te dwie lampki wina wczoraj nie zaszkodziły [emoji4]
Ty się ciesz kobietko, że masz pozytywną betę a czy niska czy nie to możesz tylko oceniać jak zrobisz przyrost :) Śpij spokojnie, odpoczywaj, bo maluszek potrzebuje spokoju :)

A dźwiganie niestety nie jest wskazane w Twoim stanie... Pomyśl teraz o sobie i dzieciątku, które niesiesz pod serduszkiem. Praca jest warta tego, by je narażać? Mi też trudno było zrezygnować z pracy przy 1 udanym cyklu... ale



Robiła bete to po co ma robić kolejne testy??
 
reklama
Wiem Kochana staram się ale to idzie samo. Martwię się by wszystko było dobrze [emoji4]
Verona bo swirujesz za bardzo wrzuć na luz bo ci to szkodzi kropek jak jest to na 100% nie ucieknie. Po co tak analizujesz będzie ok jak mama szczęśliwa toni kropek jak mama zestresowana to i kropek musisz to zrozumieć . Zrób sobie na spokojnie test rano zobaczysz na pewno przyrost jedli nie jutro to we wtorek rano na 100% idź na drugą betę i żyj normalnie bo adrenalina ci wskoczy do góry a to nie jest dobre dla kropka [emoji8]
 
Dokładnie dziewczyny, na nas też przyjdzie czas:)
@Daraa_94 ja na Twoim miejscu bym nie rezygnowała, wiem że dostinexu nie można brać w ciąży, więc jak kobietki zachodzą to odrazu lekarz każe odstawać, ale przy staraniach można jak najbardziej pomimo że ulotka mówi inaczej.
 
Ty się ciesz kobietko, że masz pozytywną betę a czy niska czy nie to możesz tylko oceniać jak zrobisz przyrost :) Śpij spokojnie, odpoczywaj, bo maluszek potrzebuje spokoju :)

A dźwiganie niestety nie jest wskazane w Twoim stanie... Pomyśl teraz o sobie i dzieciątku, które niesiesz pod serduszkiem. Praca jest warta tego, by je narażać? Mi też trudno było zrezygnować z pracy przy 1 udanym cyklu... ale



Robiła bete to po co ma robić kolejne testy??
Jak to po co na teście widzisz czy beta przyrasta test ciemnieje to beta rośnie i na odwrót a jakiś na pamiątkę trzeba zostawić
 
No i na spokojny sen zrobiłam przed chwilą test. Pokazała się bardzo szybko [emoji23] I nie można było tak od razu, tylko na jakieś stresy mnie te testy narażają [emoji23][emoji7]
 
Ale jestem roztargniona, że zdjęcia nie dodałam [emoji23][emoji23][emoji23]
1580074752623.jpeg
 
reklama
Do góry