reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To i u mnie wzielo sie +48 stad wlasnie :)
Nooo a męczyły mnie okropne mdlosci aż do 2 trymestru i nie dawałam rady zjeść coś wartościowego. Zazwyczaj biała bułka z czymś tam. I zapychanie później rogalikami, ciasteczkami bo po nich nie chciało mi się wymiotować więc tak ciągnęłam. Wszystko inne mi śmierdziało, nie smakowało.
 
Ja na szczęście zaczynałam ciążę z wagą 79, a skończyłam z 82[emoji3] Lekarz prowadzący pytał, czy się odchudzam[emoji23]
Farciara 😃 mam nadzieję, że i u mnie waga nie poleci jakoś dramatycznie zaś. Trzeba się pilnowac po prostu i ruszać jak najwięcej. Choć znam i takie co się pilnowały, ruszały a i tak kończyly z +10kg na wadze bo metabolizm zwolnił okropnie.
 
Ja w pierwszej ciąży przytylam 9 kg, dziecko miało 4 kg, generalnie ze szpitala wróciłam bez tych 9 kg. Zdziwiło mnie to, bo cała ciąża jadłam po min 5 tys kcal dziennie. Za to co sie zaczęło dziać po porodzie jak wróciłam do 2 tys to była tragedia. W jeden miesiąc 10 kg na plus.
W tej ciąży jem powiedzmy normalnie, na razie minus 5 kg
 
reklama
Do góry