reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obumarły płód...

Moja ciotka dwukrotnie stracila dzieci ktore urodzily sie zywe i umarly zaraz po porodzie. Obie ciaze donosila. Okazalo sie ze jej maz mial olowice, zbadali go dopiero jak ten horror sie powtorzyl. Zastanawiam sie dlaczego po pierwszym razie lekarze nie zrobili badan i dopuscili do takiej sytuacji.
Coś strasznego ,a co to jest ?
 
reklama
czyli do 3 miesiąca po zabiegu nazwijmy to zabezpieczaliście się czy po prostu nie zachodziła Pani? Ja po pierwszym 3 tyg bez seksu (żeby się macica wygoiła) a potem w sumie sypialiśmy normalnie. Po 6tyg od zabiegu dostałam okresu a po 3 mies okazało się,że jestem w kolejnej ciąży. Ale cały czas sypialiśmy ze sobą normalnie.. I tak się zastanawiam jak w tym przypadku :(
Po zabiegu przez trzy miesiące się zabezpieczalismy prezerwatywa
 
Do nastepnej wizyty lekarskiej. W moim przypadku byly to 3 tygodnie. Po potwierdzeniu dostaliśmy zielone światło. Ginekolog powiedziała, ze jak tylko dostane okres to mozemy sie ponownie starac. Zabieg mialam 10 listopada, okres 22 grudnia.
No to gratulacje. Ja po pierwszym zabiegu 3 sierpnia dostałam okres 8 września. Niby na USG wszystko było dobrze ale dopiero w grudniu zrobiłam test... Chociaż to mocno nieistotne bo jutro kolejny zabieg :( a w ktorym tyg miała Pani robiony?
 
reklama
Do góry