reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

To ja mam termin na 8 maja według USG ;) I nie mam dosłownie nic 🙈 jedynie dwa worki ubranek po kuzynkach. Które trzeba przejrzeć. Może uda się załatwić łóżeczko. Chciałam kupić dostawke do łóżka.
Czekam w sumie trochę na szkole rodzenia. Tam mam nadzieję dostanę jakąś rozpiske. ;) A na szkole rodzenia przyjmują od 28 tc. ;) także jeszcze trochę. ;)
Chyba muszę się za wszystko wziąć.
 
reklama
Jeśli chodzi o wyprawkę to w sumie czekam, aż pozabieram od znajomych ubranka 🤣 dopiero wtedy będę wiedzieć czego mi brakuje ubrankowego. Muszę zacząć mocniej czytać o pieluchach, bo straszna mam ambicje spróbować wielorazowych.

Używała może któraś z Was, polecacie jakiejś konkretnej firmy?

Z rzeczy, które muszę kupić to właśnie pieluszki wielorazowe, tetrowe na pewno, ręcznik, kosmetyki, wanienka, laktator. Resztę w sumie mam (jeszcze nie w domu, ale trzymają znajomi dla mnie).
Mowisz o tetrowych?
 

Załączniki

  • 20200109_100937.jpg
    20200109_100937.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 91
Tak, z tego co słyszę są świetne na tzw. Wietrzenie pupy. Do tego można ich używać do otulaczy jako wkład, więc tetra nigdy nie wyjdzie z mody :)
Ja wychowalam syna na tetrowych..plus to teraz pralko suszarki....ja pamiętam ze duzo roboty przy nich hihi...osobiscie w tej ciąży nawet ich nie biore pod uwage:D
 
Ja jescze nie mysle o wyprawce. Tak strasznie sie boje ze zapesze. Mysle, ze jak dobrne do 30 tyg. to wtedy poczuje sie bezpiecznie. Narazie mnie pech prześladuje....rwa kulszowa. Praktycznie nie mogę chodzic. W dodtaku cos sie z szyjka zaczelo dziac i co tydzien musze robić usg. Narazie 25 tc.
 
Ja wychowalam syna na tetrowych..plus to teraz pralko suszarki....ja pamiętam ze duzo roboty przy nich hihi...osobiscie w tej ciąży nawet ich nie biore pod uwage:D
Ja mam ambicje eko - jak najmniej jednorazówek w życiu. ;) zobaczymy, dziewczyny sobie chwalą tetrowe wkłady do otulaczy, szczególnie jak duzo siku idzie na raz. ;) suszarki elektrycznej nie mam, ale u mnie w mieszkaniu wszystko błyskawicznie schnie :)

Ja jescze nie mysle o wyprawce. Tak strasznie sie boje ze zapesze. Mysle, ze jak dobrne do 30 tyg. to wtedy poczuje sie bezpiecznie. Narazie mnie pech prześladuje....rwa kulszowa. Praktycznie nie mogę chodzic. W dodtaku cos sie z szyjka zaczelo dziac i co tydzien musze robić usg. Narazie 25 tc.
Trzymaj się, zobaczysz, wszystko będzie dobrze. 🤜🤛
 
reklama
Tak, z tego co słyszę są świetne na tzw. Wietrzenie pupy. Do tego można ich używać do otulaczy jako wkład, więc tetra nigdy nie wyjdzie z mody :)
Tetra jak najbardziej. Przyda się do wszystkiego ale jako pielucha nie miałabym cierpliwości. Też jestem eko przykładem do tego dużą wagę ale tu się poddaję. 🤷🏼‍♂️
 
Do góry