reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Jutro męża musze wysłać do sklepu po zgrzewke wody gazowanej i ogorki konserwowe tylko to na mnie dobrze dziala podczas mdlosci.

No i dzis uciekalam na spacerze orzed ludzmi z papierosem. Tak zapach papierosa na mnie dziala ze ledwo wymioty powstrzymalam :(
 
reklama
To ja teraz pomarudze... gin kazal mi odstawić duphaston bo jest niepotrzebny... 2 dni po odstawieniu bylo ok a od wczoraj takie delikatne brudzenie wkladki na brazowo... to takie mini plamienie, wlasnie bardziej takie brudzenie... wiec chyba jednak dalej go brac? Wzielam wieczorem... a ogolnie bralam tak profilaktycznie, bo bralam przed zajsciem w ciaze na uregulowanie okresu i potem kontynuowalam. Chyba musze jednak iSc po recepte bo nie mam az tyle

Ja bym brała dalej i poszła po receptę
 
Wiecie co mi podeszło dziś do picia? Herbatka ziołowa dla karmiących na zimno;) nie wiem czy to przypadek bo wypiłam jedną, zobaczę jeszcze jutro [emoji120]
 
To ja teraz pomarudze... gin kazal mi odstawić duphaston bo jest niepotrzebny... 2 dni po odstawieniu bylo ok a od wczoraj takie delikatne brudzenie wkladki na brazowo... to takie mini plamienie, wlasnie bardziej takie brudzenie... wiec chyba jednak dalej go brac? Wzielam wieczorem... a ogolnie bralam tak profilaktycznie, bo bralam przed zajsciem w ciaze na uregulowanie okresu i potem kontynuowalam. Chyba musze jednak iSc po recepte bo nie mam az tyle

A kiedy masz następną wizytę?
 
To ja teraz pomarudze... gin kazal mi odstawić duphaston bo jest niepotrzebny... 2 dni po odstawieniu bylo ok a od wczoraj takie delikatne brudzenie wkladki na brazowo... to takie mini plamienie, wlasnie bardziej takie brudzenie... wiec chyba jednak dalej go brac? Wzielam wieczorem... a ogolnie bralam tak profilaktycznie, bo bralam przed zajsciem w ciaze na uregulowanie okresu i potem kontynuowalam. Chyba musze jednak iSc po recepte bo nie mam az tyle
Ja bym jednak brała dalej. Idź po receptę to się dowiesz co i jak.
Ja też myślałam że może juz pozwoli mi odstawić luteine a on absolutnie nie i mam dalej brać.
 
@Aklime tez jestem na duphaston bo miałam problem z zajściem w ciąże i dopiero na dupku mi się udało. Lekarz powiedział żebym zmniejszyła dawkę bo po co się faszerować skoro nic się nie dzieje. Zmieniłam wiec lekarza bo uważam, ze do 12 tyg nie ma co przerywać dawek, tak tez miałam w poprzedniej ciazy. Nie wiem po co ryzykować plamieniem i poronieniem. Ten drugi lekarz powiedział, ze absolutnie nie odstawiamy .
 
Dziewczęta wczoraj miałam urwanie głowy, nawet nie było kiedy wejść poczytać. Teraz nadrobiłam 😉 Gratulacje wczorajszych pozytywnych wizyt i takich ślicznych fasolek! 😊
 
To ja teraz pomarudze... gin kazal mi odstawić duphaston bo jest niepotrzebny... 2 dni po odstawieniu bylo ok a od wczoraj takie delikatne brudzenie wkladki na brazowo... to takie mini plamienie, wlasnie bardziej takie brudzenie... wiec chyba jednak dalej go brac? Wzielam wieczorem... a ogolnie bralam tak profilaktycznie, bo bralam przed zajsciem w ciaze na uregulowanie okresu i potem kontynuowalam. Chyba musze jednak iSc po recepte bo nie mam az tyle

U mnie gi zalecila w 9 tygodniu odstawić i od razu się zestresowałam bo jakoś tak czuje się bezpieczniej jak go biorę. Wiec chyba zobaczyła moja minę i stwierdziła, że dla bezpieczeństwa jeszcze jedno opakowanie mam wziąć i będzie koniec.

Duże te wasze Kruszyny!! U mnie w 9t0d 2.35 cm
 
@Aklime mój gin kazał kontynuować z prostego powodu - dostarczyłam dużą dawkę.progesteronu że jak mi gwałtownie spadnie, to na pewno zacznę plamić. Do końca 1 trymestru brać, nawet zwikszyl dawkę z 2 do 3 tabletek dziennie bo takie podobno są zalecenia światowe.
 
reklama
Do góry