reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie tez bedzie to pierwsza wizyta wlasnie ze wzgledu na zaufanego lekarza. Tacy sa najlepsi. Mi apka wyliczyla na 26.09
Tak to będzie pierwsza wizyta. Mam takiego sprawdzonego gina który prowadził moja pierwszą ciążę więc postanowiłam nie kombinować i nie szukać nigdzie na szybko innego lekarza bo to czasem może wyjść gorzej (miałam taką sytuację z pierworodna, że lekarz nie potrzebnie mnie wystraszył)z tego co mi apka wyliczyła to termin mam na 29.09 a u ciebie?
 
Jest nieoceniona owszem ale do granic. Na pewno nie chcialabym zeby mama z nami mieszkala przez pewien czas. Ale jak zadzwonie to mi pomoze :)
Wiesz co, to i tak lepiej, moja mamuśka mi powiedziała "dziecko, przyzwyczaj się, ty już tak do końca swojego życia będziesz się martwic" [emoji23]. Dzięki dziewczyny za miłe słowa!

A propo mam - są kobiety, które po porodzie bardzo sobie cenią pomoc matek, zwłaszcza w tych pierwszych dniach. Moja znajoma na przykład od razu zapowiedziała, że jej matka przynajmniej przez tydzień będzie u nich... Moja matka też twierdzi, że taka pomoc jest nieoceniona i oczywiście zadecyduje ja, ale mam się głupio nie upierać.
Jak Wy do tego podchodzicie?
Ja się uprę, wiem że tak, mimo że jesteśmy z matką blisko[emoji16]. Od tego mam męża, żeby mi pomógł kiedy będę obolała, poradzimy sobie!
 
reklama
Do góry