reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6tc na usg nie widać pęcherzyka

paulinika

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2020
Postów
33
Witam Po zrobieniu dwóch testów ciążowych obydwa wyszły z wynikiem pozytywnym. Dnia 22.12.2019 r mialam pierwszy dzien okresu. Dnia 23.01.2020 zgłosiłam sie do lekarza na usg potwierdził ciąże i był widoczny pęcherzyk ciazowy. Po dwóch tygodniach zaczelam delikatnie plamić wiec zgłosiłam sie do lekarza. (ok 6tc i, 3 dni) Stwierdził ze nie widzi pęcherzyka i ciaza może być pozamaciczna lub zarodek sie nie rozwinął i kolejna opcja jest to że ciaza jest jeszcze bardzi słabo widoczna. Dnia 10.02 mam wizyte u innego ginekologa osd tamtej wizty co jakis czas plamie teraz na brązowo. Bardzo sie boje. Co to może oznaczać? Czy jest możliwe widzieć pierw pęcherzyk ciazowy a teraz juz nie? Czy jest szansa na zdrowa ciąże? Nie wiem co myśleć proszę o opinię
 
reklama
Jak długie masz cykle? No coś nie chce mi się wierzyć, że tego 23.01 lekarz już zobaczył pęcherzyk ciążowy. Dwa tygodnie później natomiast powinno być już coś widać.
 
Moj cykl wynosi 26-28 dni w poprzedniej ciąży lekarz tez zobaczył pęcherzyk juz w 4 tyg tak jak i tu. Tylko ze w tedy mialam robione usg na nowym sprzecie a teraz nie
 
23.01 jak poszłam to dostalam takie zdjęcie usg ale jie wiem ktora kropka to niby ten pęcherzyk. Na monitorze doktor mi pokazywał gdzie ten pęcherzyk jednak po zdjęciu nie potrafię powiedzieć
 

Załączniki

  • IMG_20200208_130247.jpg
    IMG_20200208_130247.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 506
23.01 jak poszłam to dostalam takie zdjęcie usg ale jie wiem ktora kropka to niby ten pęcherzyk. Na monitorze doktor mi pokazywał gdzie ten pęcherzyk jednak po zdjęciu nie potrafię powiedzieć
Tak szczerze to nie wygląda to na pęcherzyk ciążowy. Masz możliwość zrobić betę? Bo tak to ciężko coś wydumać.
 
Tak szczerze to nie wygląda to na pęcherzyk ciążowy. Masz możliwość zrobić betę? Bo tak to ciężko coś wydumać.
Niesty nie mam możliwości w ciągu weekendu zrobić sobie wyniku. Dzis zrobiłam kolejny test ciążowy ledwo kropelkę moczu umieściłam pipeta od raxu maluja sie dwie wyraźne czerwone kreski. W poniedziałek mam wizyte u ginekologa z dość dobrym sprzętem. Troche sie martwię bo od piątku delikatnie plamie na brązowo 😔😔😔
 
reklama
Do góry