reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
P.S. Szkoda, że Nikt nie zrobił statystyk tego wątku :D Byłby lepszy podgląd :)
Ja kiedyś robiłam statystyki i wyszło 50/50 więc skutecznosc planowania była słaba było to już że 3-4 lata temu, ale śledząc wątek nie widzę by się to poprawiło :)
Ja mam 3 córki pierwsza 2 dni przed owu druga jest z króliczków po diecie Dukana a trzecia z planowania syna poczęta w owulację z suplementami i wysokim pH ;)
Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia marzeń [emoji170][emoji171]
 
Ja kiedyś robiłam statystyki i wyszło 50/50 więc skutecznosc planowania była słaba było to już że 3-4 lata temu, ale śledząc wątek nie widzę by się to poprawiło :)
Ja mam 3 córki pierwsza 2 dni przed owu druga jest z króliczków po diecie Dukana a trzecia z planowania syna poczęta w owulację z suplementami i wysokim pH ;)
Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia marzeń [emoji170][emoji171]
Co oznaczają króliczki ?:)
 
Dlatego ja jestem zdania, zresztą kiedyś już to, napisałam... najpierw trzeba być gotowym na dziecko, a w planowanie płci można się bawić. Nie na odwrót, bo dziecko bez względnu na płeć nie jest nikomu winne. Winni są tylko i wyłącznie rodzice.
też tak myślę, trzeba pragnąć dziecka przede wszystkim :-)
 
Ja kiedyś robiłam statystyki i wyszło 50/50 więc skutecznosc planowania była słaba było to już że 3-4 lata temu, ale śledząc wątek nie widzę by się to poprawiło :)
Ja mam 3 córki pierwsza 2 dni przed owu druga jest z króliczków po diecie Dukana a trzecia z planowania syna poczęta w owulację z suplementami i wysokim pH ;)
Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia marzeń [emoji170][emoji171]
To ja z podobnych kombinacji będę miała pewnie 3 Synów haha

Dlatego ja jestem zdania, zresztą kiedyś już to, napisałam... najpierw trzeba być gotowym na dziecko, a w planowanie płci można się bawić. Nie na odwrót, bo dziecko bez względnu na płeć nie jest nikomu winne. Winni są tylko i wyłącznie rodzice.
Dlatego My podjęliśmy się starań dopiero jak zupełnie byliśmy pewni , że oboje chcemy trzeciego dziecka :) Nie dziewczynki czy chłopca tylko zdrowej Kluski :D


@dareczka1994 Króliczki czyli codzienne boboseksy :D
 
I to jest jedyna prawda. A te wszystkie suple,diety i inne cuda na kiju to tylko dla uspokojenia naszego umysłu że zrobiliśmy coś w tym kierunku.
Choć może i to jest błędem. Bo im więcej zrobimy tym większych spodziewamy się efektów a z tym różnie wychodzi tak jak widać na forum.
Zdrowe dziecko to największy dar.
Dlatego ja jestem zdania, zresztą kiedyś już to, napisałam... najpierw trzeba być gotowym na dziecko, a w planowanie płci można się bawić. Nie na odwrót, bo dziecko bez względnu na płeć nie jest nikomu winne. Winni są tylko i wyłącznie rodzice.
 
reklama
@Dwa+Trzy czekamy na info [emoji847]
Nicka nie pamietam ale była tu pewna kobieta (@bellee81 pewnie kojarzysz) która zaczęła ćwiczyć, schudła, dostała skąpych miesiączek oczywiście diety suple itp i zrobiła króliczki.... i synek. 🤷🏻‍♀️ gdzie to był pewniak!
Z takim cut offem i z żelem pressed martoosia powinna mieć synka🤷🏻‍♀️ także to wszystko fart
@dareczka1994 „Króliczki” wymyśliliśmy na grupie jako to maja być codzienne sexy od okresu do przed owu :)
 
Do góry