reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

wlasnie ja mam dokladnie tak samo... i tez drugiego meza hehe. ale warto bylo zebrac bagaz doswiadczen wlasnie po to aby w koncu go spotkac :) i w ogole nie uwazam, ze ciaza po 30, nawet w wieku 40lat to pozne macierzynstwo... ale to wszystko zalezy od psychiki. jak ktos w wieku 40 lat mysli juz o smierci i chorobach to faktycznie dla niego moze byc przypoznawo... ja rowniez zobaczylam kawalek swiata... te czesc, ktorej z dzieckiem nie moglabym zobaczyc, przezylam cudowne chwile z moim P. az sie pochwale... Santorini 2019, kiedy mi sie oswiadczyl (nie mialam zielonego pojecia, ze planowal to juz jakis czas, bo byly to nasze coroczne wakacje po prostu...) :) ... i nie, zebym nie chciala wczesniej zostac mama, po prostu w zycie tak mi sie ulozylo :) czego w ogole nie zaluje. Ja teraz jestem w ciazy, mamy nadzieje, ze szczesliwie urodze zdrowego dzidziusia bo juz myslimy o drugim :D a w miedzy czasie planujemy juz nasza druga mlodosc po 50tce :D w odroznieniu od mentalnosci polskiej (szykowaniu sobie trumny, staniu w kolejce do lekarza od 4 rano i wiecznego narzekania), my zamierzamy sie bawic, korzystac z zycia, zwiedzac swiat i tanczyc do bialego rana :D

Cudownie [emoji7][emoji7] mam podobnie [emoji7][emoji7] a mój mąż z kolei oświadczył mi się na Sardynii i tez bylam totalnie zaskoczona [emoji7][emoji7]
Ja mam zamiar na emwryturce korzystać z życia bardziej niż teraz. W końcu nie będę musiała pracować, dzieci będą odchowane. Żyć nie umierać [emoji16]
 
reklama
Cześć, dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a w ostatnich tygodniach dość intensywnie, starając się przeczytać wszystkie strony, ale jest to spore wyzwanie :D Czasem się zastanawiałam, czy to ja się tylko tak nakręcam, ale dzięki Wam wiem, że nie tylko ja i lepiej mi z tym :D Mamiona wizjami z popkultury byłam przekonana, że zajdę w ciążę od razu jak tylko zacznę się starać. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo i zaczynam to już przeżywać. Mam 30 lat. Zwlekaliśmy wcześniej, bo praca niepewna, bo finansowo średnio i w sumie teraz myślę, że to było i mądre i głupie (może brzmi nielogiczne, ale myślę, że mnie zrozumiecie😉). Mam do Was miliony pytań, przyjmjecie mnie? :)
Oczywiście, zapraszamy :)
 
Ciężko wszystko nadrobić, gdy opuści się dzień czy dwa... Gratuluję nowych || :).
Może zróbmy listę staraczek, które są jeszcze przed pozytywnym testem wraz z datą (nie)spodziewanej @ :)? Będziemy wiedziały ile nas tu jest i jak szybko ubywa.

Mokosza, 10 marca
 
Mylisz się. Moi znajomi mieli trzy zarodki, wszystkie zbadane genetycznie, dwa męskie i jeden żeński i sobie decydowali który zarodek ma iść pierwszy.

W PL mozna tylko brac pod uwaga PGD ( czyli wybor zarodka zenskiego albo meskiego) jezeli jest podejrzenie choroby sprezonej z plcia. !

W PL nie mozna sobie wybierac plci. No chyba ze wybrali sie do UK, gdzie sobie moga do woli zonglowac embrionami ;)

No chyba ze bawili sie w sortowanie plemnikow, ale to nie przez in vitro. Tylko iui ;)
 
Cześć, dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a w ostatnich tygodniach dość intensywnie, starając się przeczytać wszystkie strony, ale jest to spore wyzwanie :D Czasem się zastanawiałam, czy to ja się tylko tak nakręcam, ale dzięki Wam wiem, że nie tylko ja i lepiej mi z tym :D Mamiona wizjami z popkultury byłam przekonana, że zajdę w ciążę od razu jak tylko zacznę się starać. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo i zaczynam to już przeżywać. Mam 30 lat. Zwlekaliśmy wcześniej, bo praca niepewna, bo finansowo średnio i w sumie teraz myślę, że to było i mądre i głupie (może brzmi nielogiczne, ale myślę, że mnie zrozumiecie[emoji6]). Mam do Was miliony pytań, przyjmjecie mnie? :)

Hej [emoji3] witaj na najbardziej zabawnym i sensacyjnym forum jakie znam [emoji3] u mnie było tak samo, od tego i tego miesiąca zaczynam się starać o dzidzie wiec za 9 miesięcy będę juz mama. A to niestety tak nie działa [emoji53]
 
Ciężko wszystko nadrobić, gdy opuści się dzień czy dwa... Gratuluję nowych || :).
Może zróbmy listę staraczek, które są jeszcze przed pozytywnym testem wraz z datą (nie)spodziewanej @ :)? Będziemy wiedziały ile nas tu jest i jak szybko ubywa.

Mokosza, 10 marca

ForgetMeeNot , 23.02
 
Kochana ciesz się że mąż takiego super lekarza. Ja zawsze chodziłam do naszego na NFZ. Też ma dobre opinie. Jest bardzo delikatny i miły. Zawsze powie prawdę, nie mówiła w bawełnę [emoji4] Miałam.w ciąży chodzić do ordynatora prywatnie Ale przez telefon nie podobało mi się jego podejście do mnie o stwierdziłam że go olewam i idę do swojego! [emoji4]
Jeju, jak tak czytam to tak się cieszę, ze mam wręcz cudownego lekarza. Zaangażowanego. Zawsze mogę do niego zadzwonić. Czuje się bezpiecznie i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Do tego jest wyczulony na punkcie hormonowi. Jest tez endokrynologiem i ma certyfikat FMF wiec u niego robie prenatalne. Usg na każdej wizycie. Generanie diagnostyka usg to jego konik bo wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg.
Aaaa i taki mały dodatek. Jest przystojny. Nawet na znanym lekarzu babeczki to podkreślają [emoji23][emoji23]
Ale zanim na niego trafiłam przerobiłam w sumie kilkunastu ginekologów w sowim życiu
 
reklama
To ja wczoraj miałam takie chwilowe uczucie, przebłysk, ze się udało, ale momentalnie sprawdziłam się na ziemie. Mnie z kolei dziś brzuch boli jak na @. Mam nadzieje, ze tak szybko mnie nie zaskoczy

U mnie zero objawów. Chyba kończy mi się jeszcze choroba i wirus [emoji53] Za to plany na marzec mam takie ze hoho [emoji48]
 
Do góry