reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie chodzi o sortowanie plemników tylko o zarodek który został zbadany genetycznie i wiadomo było który jest jakiej płci i wybrali sobie że do pierwszej próby chcą męski a żeński zostawią na koniec jeśli się nie uda w dwóch pierwszych próbach.
W PL mozna tylko brac pod uwaga PGD ( czyli wybor zarodka zenskiego albo meskiego) jezeli jest podejrzenie choroby sprezonej z plcia. !

W PL nie mozna sobie wybierac plci. No chyba ze wybrali sie do UK, gdzie sobie moga do woli zonglowac embrionami ;)

No chyba ze bawili sie w sortowanie plemnikow, ale to nie przez in vitro. Tylko iui ;)
 
Pięknie!!! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7]
Cudowne miejsce!
My się zaeeczylismy w chmurach!
Zabrał mnie na Łomice[emoji173][emoji7]
Góry to nasze miejsce na ziemi!
Było pięknie i tak że to tak nie się tego nie spodziewałam, nawet i to przez myśl nie przeszło tak zaplanował [emoji173][emoji173]
wlasnie ja mam dokladnie tak samo... i tez drugiego meza hehe. ale warto bylo zebrac bagaz doswiadczen wlasnie po to aby w koncu go spotkac :) i w ogole nie uwazam, ze ciaza po 30, nawet w wieku 40lat to pozne macierzynstwo... ale to wszystko zalezy od psychiki. jak ktos w wieku 40 lat mysli juz o smierci i chorobach to faktycznie dla niego moze byc przypoznawo... ja rowniez zobaczylam kawalek swiata... te czesc, ktorej z dzieckiem nie moglabym zobaczyc, przezylam cudowne chwile z moim P. az sie pochwale... Santorini 2019, kiedy mi sie oswiadczyl (nie mialam zielonego pojecia, ze planowal to juz jakis czas, bo byly to nasze coroczne wakacje po prostu...) :) ... i nie, zebym nie chciala wczesniej zostac mama, po prostu w zycie tak mi sie ulozylo :) czego w ogole nie zaluje. Ja teraz jestem w ciazy, mamy nadzieje, ze szczesliwie urodze zdrowego dzidziusia bo juz myslimy o drugim :D a w miedzy czasie planujemy juz nasza druga mlodosc po 50tce :D w odroznieniu od mentalnosci polskiej (szykowaniu sobie trumny, staniu w kolejce do lekarza od 4 rano i wiecznego narzekania), my zamierzamy sie bawic, korzystac z zycia, zwiedzac swiat i tanczyc do bialego rana :D
 
Ale to jak z urodzinami, jak skończysz 29 lat, to nie mówisz, że masz 30 😉 Liczą się skończone tygodnie, tak jak nasz wiek po prostu, to jest logiczne 😁
No muszę ;)
Zupełnie się z tym nie zgadzam ;)
3 ciążę, kilkunastu lekarzy i wszystkimi kieruje ta sama logika :)
Jeśli SKOŃCZYSZ 29 lat to SKOŃCZONYCH masz 29 lat ale LECI 30 - logiczne prawda?
I tak samo z wiekiem ciąży :)
Jeśli obecnie masz 5t4d to SKOŃCZYŁAŚ 5 tydzień ale JESTEŚ w 6tc :)
Ten 5 się skończył 4 dni wcześniej. Też logiczne? Oczywiście.
Jeśli więc Ktoś mnie zapyta " KTÓRY TO tydzień" odpowiadam 11 ale jeśli zapyta "Który tydzień SKOŃCZYŁAŚ" odpowiem 10 :)

@wiola0904 nie każdy więc i nie zawsze ;)
Moi lekarze liczą skończone tygodnie ale wiedzą, który też "leci" i ten mam wpisywany w Kartę Ciąży :) Syna urodziłam 6 dni po terminie i na wypisie zgodnie z prawdą informacja, że poród zakończony w 41tc :)


Laski Gratuluję wszystkich cieni i pięknych Bet :D Sporo Was już na Październikówkach :) Żadna nie chce poczekać na cudowny Grudzień? ;)
Powodzenia!! :)

@Daraa_94 jesteś już coraz bliżej z takimi wynikami :)
Na USG on chyba widział oddzielanie endometrium - to to zacieniowanie dookoła. Może to świadczy o zbliżającej się @. Nie zmienia to faktu, że teraz będzie z górki :D Nie czekaj na maj! :)
 
Witamy [emoji6]
Cześć, dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a w ostatnich tygodniach dość intensywnie, starając się przeczytać wszystkie strony, ale jest to spore wyzwanie :D Czasem się zastanawiałam, czy to ja się tylko tak nakręcam, ale dzięki Wam wiem, że nie tylko ja i lepiej mi z tym :D Mamiona wizjami z popkultury byłam przekonana, że zajdę w ciążę od razu jak tylko zacznę się starać. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo i zaczynam to już przeżywać. Mam 30 lat. Zwlekaliśmy wcześniej, bo praca niepewna, bo finansowo średnio i w sumie teraz myślę, że to było i mądre i głupie (może brzmi nielogiczne, ale myślę, że mnie zrozumiecie[emoji6]). Mam do Was miliony pytań, przyjmjecie mnie? :)
 
Ja tam nie czuje się na swoje prawie 36 [emoji846] pierwsze dziecko urodziłam w ubiegłym roku i mimo, ze moje macierzyństwo jest późne to jesnak nie zmieniałabym tego. Mam stabilizację finansowa, odpowiedniego człowieka u mojego boku ( to mój drugi mąż) , trochę świata zobaczyłam, ale planuje z maluchami tez podróżować, wyszalalam się i poczułam, ze to ten czas [emoji7]

Ja urodziłam miesiąc prze 30 urodzinami i chocia tera mam problemy i nie wiem czy doczekam soe drugiego dziecka (mam tera 33 lata) to jednak cofając czas nie chciałabym wcześniej dziecka. DIecko zmieniło moje życie całkowicie. CiesE się ze przeżyłam
Przed nim co przeżyłam. Teraz jest inny czas cudowny i piękny ale inny niż ten bez dziecka wiec tez bym
Nic nie zmieniła .
 
reklama
Ja urodziłam miesiąc prze 30 urodzinami i chocia tera mam problemy i nie wiem czy doczekam soe drugiego dziecka (mam tera 33 lata) to jednak cofając czas nie chciałabym wcześniej dziecka. DIecko zmieniło moje życie całkowicie. CiesE się ze przeżyłam
Przed nim co przeżyłam. Teraz jest inny czas cudowny i piękny ale inny niż ten bez dziecka wiec tez bym
Nic nie zmieniła .

Przepraszam ze zjadam końcówki ale pisze szybko a druga ręka pracuje hahah
 
Do góry