reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ja mam małe mieszkanie bo tylko 40 m. Mam kuchnie z aneksem i sypialnie. Później będziemy z mężem koczowac w salonie A dziecko będzie miało pokoik [emoji7][emoji173] Póki co musi styknac [emoji16][emoji848]
My urzedujemy w salonie. Mieszkanie 48m , mloda ma swoj pokoj. A ja w salonie kazda sciane mam zastawiona [emoji23] na srodku postawie [emoji23]
 
Też mam takie suczydła położne, że aż się odechciewa tam chodzić.
Karte Ciąży w poprzednich ciążach miałam zakładaną w 12tc, teraz z reguły zakładają jak już jest potwierdzone bicie serduszka.
U mnie była taka sytuacja z szajbuską:
Wyrok krwiak, marne szanse ale proszę myśleć pozytywnie.
Idziemy do Położnej, Dr rzuca hasło Karta Ciąży a Franca na to "6tc, krwiak i karta ciąży? Przecież to nie ma sensu"
Kurtyna..


Zjadłabym czerwony! Choć na początku ciąży smakował jak krew i trochę mam uraz ;)
Ja tam uwielbiam :) ale nie gotuję buraków tylko wyciskam z nich sok i na tym soku robię, i obowiązkowo duża ilość boczku i kiełbasy bo dla mojego męża zupa bez mięsa to nie zupa, w sumie to każde danie bez mięsa to nie danie 😂 nawet jajecznica.. To nie jajka ewentualnie z kiełbaska tylko kiełbasa ewentualnie z jajkiem :D
 
Ja tez tak mam jak wejdę rano. Czytam po kolei, odpowiadam A tam już pincet odpowiedzi na dane pytanie i czuje się jak debil [emoji23][emoji23]
Ej! Byłam tylko w sklepie po winko i zatankowac tak jak pisalam, potem szybki obiad i już kuźwa tyle do nadrobienia, nie udoje [emoji23] i najgorsze, że czytam jakiś post sprzed dwóch godzin bo jadę po kolei, odpowiadam na niego a potem czytam dalej i już pięć innych dziewczyn dawno odpowiedziały to samo, jak Wy to robicie? [emoji23] Ja chyba muszę mojego zaangażować do robienia obiadów albo będziemy jeść zupki chińskie żebym była na bierzaco [emoji848][emoji23]
 
Tak jak u mojego! Jak zrobię zupę to zje, a później mówi że się napił A teraz by co zjadł [emoji2368][emoji2368][emoji2356] Kuzwa jak żyć!? [emoji23][emoji2368][emoji2356]
Ja tam uwielbiam :) ale nie gotuję buraków tylko wyciskam z nich sok i na tym soku robię, i obowiązkowo duża ilość boczku i kiełbasy bo dla mojego męża zupa bez mięsa to nie zupa, w sumie to każde danie bez mięsa to nie danie [emoji23] nawet jajecznica.. To jajka ewentualnie z kiełbaska tylko kiełbasa ewentualnie z jajkiem :D
 
reklama
Do góry