reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ajj nie mogę się doczekać USG za 2 tygodnie, ale to będzie koniec 7 tygodnia (czyli wg lekarzy 6+5) więc pewnie wiele nie zobaczę, ale oby był zarodek w pęcherzyku i biło serduszko
Ja licze skonczone tygodnie:)
 

Załączniki

  • 20200116_194631.jpg
    20200116_194631.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 47
  • 20200130_183018.jpg
    20200130_183018.jpg
    981,9 KB · Wyświetleń: 45
  • 20200211_100150.jpg
    20200211_100150.jpg
    966,6 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Ja licze skonczone tygodnie:)
Pierwsze to 6 tydzień 2 dzień prawda? Biło serduszko? Ja będę robić 6 tydzień 5 dzień, więc podobnie :) Pierwsze USG miałam 5 tydzień 5 dzień i niestety było za wcześnie - była tylko czarna kropeczka jak na Twoim pierwszym USG, ale pusta :)
 
Ja ide jutro i zaczynam łapac stresa [emoji14] kurcze tak jak czlowiek caly czas byl opanowany tak nerwy zaczynaja sie załączac
 
Ja pojutrze jak @ nie przyjdzie. Dzis mam 8dpo i brzuch boli okresowo plus krzyż naparza jak przed @. Ostatnio miałam dziesięciodniowe fazy kutelane wiec może nawet nie zdążę zatestowac [emoji26]
A jak długie masz cykle? U mnie 7 dpo i tez brzuch boli okresowo, ale termin @ dopiero za 9 dni
 
Bilo:) bylam tez dzien przed tym zdj i bilo juz ladnie :)
Cudnie. Tak też myślałam, że mogłabym przyjść wcześniej na to USG (w tym tygodniu), ale gine kazała mi przyjść dopiero 28.02 i strasznie mi przykro haha

Chociaż zaraz ja chyba ciągle źle liczę. Skoro mam ukończonych5 tygodni i zaczęłam 6 to w tym tygodniu mam 5 + x, czyli dopiero w przyszłym będę na Twoim etapie prawda?
 
Ja to sie poklocilam z szamponem. Co nie umyje to pozniej wez to rozplacz.... doslowie ze łzami w oczach. Nie dosc ze siwa ( chyba sie na taki siwy przemaluje.. nie bede musiala odrostow robic) to jeszcze poplątana [emoji23]
Zwariuje z tymi włosami... dzień w dzień przetłuszczone... :growl:
 
reklama
Do góry