reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
A widzisz u każdej inaczej, u mnie żadnych nudności :) Ale moja mama świetnie znosiła ciażę, więc to też ma genetycznie znaczenie. Męczy mnie zatkany nos, dziś drżały mi nogi po zejściu ze schodów i kłuło w pachwinach i to by było na tyle :) Na USG byłam w piątek, 4t5d. Tylko małą kropeczkę było widać :) Następne 28.02 w 6t5d :)
Kurcze nie wiem czy to genetycznie.. bo przeciez kazda ciaza jest inna... noe jedna dziewczyna mowila ze jedna ciaze miala bezobjawowa a np nastepna ciaze caly 1 trymestr spedzila przytulajac muszle.. u mnie mama wszystkie ciaze zle przechodzila, ja jestem w pierwszej ale poza zmeczeniem wieczornym i powiekszajacym sie powoli brzuszku to tak jakbym nie była w ciazy :)
Za to rozstepy to juz duzo od genow zalezy, mam nadzieje, ze to odziedziczyłam po mamie i nie bede miala :)
 
Heeeej hej!!!
Jestem [emoji16]
Żyje, jeszcze nie umarłam[emoji2957]
Na wasze nieszczęście [emoji23][emoji23][emoji23]
Przepraszam że się nie odzywałam Ale miałam mega intensywny weekend. Kumpela.sie rozwodzi, więc musiałam ja wesprzeć na duchu [emoji4] U mnie okej jakby co Ale nie nadrobić Was, bez szans WGL. Jestem dzisiaj już osrana, bo jutro mam pierwsza wizytę i nie wiem czego się spodziewać [emoji2368] Denerwuje się okropnie! Jak były jakieś II kreseczki to gratulacje dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] @Smerfetka94 Kochana tak bardzo mi przykro, tak BARDZO Ci kibicowalam... Trzymaj się tam!!+ [emoji8][emoji8][emoji8]
oj nie sraj sie!!! My tu wszystkie czekamy na zdjecie bobasa jutro! tylko ladne musi byc :D spodziewaj sie malej kijanki, delfinka, pierscionka z oczkiem :) takiego groszka, z ktprego bedzie cudowne malenstwo! o ktorej masz usg?
 
Ja dla się dlatego trochę się martwię bp czuje A się za dobrze... [emoji848][emoji848][emoji848]
Haha oj tam [emoji1787]
Trzymam kciuki za Ciebie jutro znaczy się Ciebie i maleństwo... ja idę w środę... Może i za wczesni3 mam świadomość...Ale chcę wiedzieć czy ciaza dobrze się zadomowiła... A czuje się fatalnie... wymioty... Eh... A przecież to dopiero taki początek...
 
Kurcze nie wiem czy to genetycznie.. bo przeciez kazda ciaza jest inna... noe jedna dziewczyna mowila ze jedna ciaze miala bezobjawowa a np nastepna ciaze caly 1 trymestr spedzila przytulajac muszle.. u mnie mama wszystkie ciaze zle przechodzila, ja jestem w pierwszej ale poza zmeczeniem wieczornym i powiekszajacym sie powoli brzuszku to tak jakbym nie była w ciazy :)
Za to rozstepy to juz duzo od genow zalezy, mam nadzieje, ze to odziedziczyłam po mamie i nie bede miala :)
Często jednak porównuje się do matki to jak kobieta będzie przechodziła ciążę. wiadomo, że nie jest wszystko co do joty, ale niektóre kwestie mogą się zgadzać :)
 
Kurcze nie wiem czy to genetycznie.. bo przeciez kazda ciaza jest inna... noe jedna dziewczyna mowila ze jedna ciaze miala bezobjawowa a np nastepna ciaze caly 1 trymestr spedzila przytulajac muszle.. u mnie mama wszystkie ciaze zle przechodzila, ja jestem w pierwszej ale poza zmeczeniem wieczornym i powiekszajacym sie powoli brzuszku to tak jakbym nie była w ciazy :)
Za to rozstepy to juz duzo od genow zalezy, mam nadzieje, ze to odziedziczyłam po mamie i nie bede miala :)
oj, moja mama 3 ciaze, w 2 nie wymiotowala w ogole a w 3 ciazy dopiero od 6 meisiaca za to do samego konca. Ja wymiotowalam pomiedzy 6 a 14 tygodniem, z czego 7-10 tydzien to nawet za dobrze nie pamietam, bo moje samopoczucie bylo straszne. teraz zdarza mis ie sporadycznie zwrocic ale samopoczucie o niebo lepsze juz. ja z genetyki po mamie chcialabym zeby dzidzius wyssal ze mnie caly tluszcz, hehe. mama po kazdej ciazy wygladala lepiej niz przed :D ja patrze na siebie czasem z rana to na glos mowie sobie Panie Boze Ty mnie widzisz i nie grzmisz 😂 😂 😂 🙉
 
Pewnie, my używaliśmy dopóki się nie ubrudził, jakbyś chciała po jednym razie wyrzucać, to byście nie nadążyli z wyrzucaniem śmieci.. A pisałaś też chyba o podkładach poporodowych, ja miałam jedna paczkę -5 sztuk i tego nawet nie zużyłam, bo w szpitalu dawali ;)
U mnie nic nie dawali i 10 sztuk nie wystarczyło - mąż musiał dokupować. Wszystko zależy od wielu czynników. Podkłady akurat można wykorzystać później 😉
 
Ja dla się dlatego trochę się martwię bp czuje A się za dobrze... [emoji848][emoji848][emoji848]
Tez to przechodzilam, martwilam sie , ze pewnie ciaza sie nie rozwija bo przeciez nie mam typowych objawow, usg w 6 tyg dalej mnie nie uspokoilp chociaz widzialam serduszko i ciągle myslalam ze na pewno objawy przyjda pozniej, w 8 tyg c przed usg cala sie trzeslam ze strachu ale jak zobaczylam ile sie zmienilo to jakos powoli sie uspokoilam, lekarz tez mnie "ocucil" ze wcale nie musze czuc sie zle i mam sie z tego cieszyc :)
 
reklama
Do góry