reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

A po Batmanie koniecznie chciał wziąć udział w zabawach. A że ja powiedzialam nie bo nie będziesz mna rzucał. Wziął do zabawy kolegę... Świadka młodego. Zabawa to był tanie i... W pewnej chwili dziwne pozycje. No skończyło się na jednoznacznie dwuznacznych. Jak każde wesele mój mąż jest atrakcją 🤣🤦🏼‍♀️
 
reklama
Dziewczyny a co polecacie kupic dziecku na roczek? Mamy roczek chrzesniaka meza, a za miesiac roczek mojej chrzesniaczki
Ja bym chyba podpytała rodziców, teraz mam wrażenie że trudno się wstrzelić z prezentem żeby się nie zdublował. Jeśli nie chcecie pytać to może karta podarunkowa np. do Smyka i do tego jakiś drobiazg dla malucha? Nasza córka dostała na roczek Stoliczek dobrych manier FP, który jest w użyciu cały czas 😉
 
A po Batmanie koniecznie chciał wziąć udział w zabawach. A że ja powiedzialam nie bo nie będziesz mna rzucał. Wziął do zabawy kolegę... Świadka młodego. Zabawa to był tanie i... W pewnej chwili dziwne pozycje. No skończyło się na jednoznacznie dwuznacznych. Jak każde wesele mój mąż jest atrakcją 🤣🤦🏼‍♀️
Fajne jest to, że umie się bawić 😊
 
Heeeej hej!!!
Jestem [emoji16]
Żyje, jeszcze nie umarłam[emoji2957]
Na wasze nieszczęście [emoji23][emoji23][emoji23]
Przepraszam że się nie odzywałam Ale miałam mega intensywny weekend. Kumpela.sie rozwodzi, więc musiałam ja wesprzeć na duchu [emoji4] U mnie okej jakby co Ale nie nadrobić Was, bez szans WGL. Jestem dzisiaj już osrana, bo jutro mam pierwsza wizytę i nie wiem czego się spodziewać [emoji2368] Denerwuje się okropnie! Jak były jakieś II kreseczki to gratulacje dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] @Smerfetka94 Kochana tak bardzo mi przykro, tak BARDZO Ci kibicowalam... Trzymaj się tam!!+ [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Czesc dziewczyny,byłam dzisiaj u lekarza,dostałam skierowanie na kolejne badania,czy ktoraś z Was je miała?
Prolaktyna,prolaktyna po obciążeniu 1 godzina,prolaktyna po obciążeniu 2 godziny,makroprolaktyna,hormon folikulotropowy ,mam przyjać dwie tabletki metoclopramidum
 
Heeeej hej!!!
Jestem [emoji16]
Żyje, jeszcze nie umarłam[emoji2957]
Na wasze nieszczęście [emoji23][emoji23][emoji23]
Przepraszam że się nie odzywałam Ale miałam mega intensywny weekend. Kumpela.sie rozwodzi, więc musiałam ja wesprzeć na duchu [emoji4] U mnie okej jakby co Ale nie nadrobić Was, bez szans WGL. Jestem dzisiaj już osrana, bo jutro mam pierwsza wizytę i nie wiem czego się spodziewać [emoji2368] Denerwuje się okropnie! Jak były jakieś II kreseczki to gratulacje dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] @Smerfetka94 Kochana tak bardzo mi przykro, tak BARDZO Ci kibicowalam... Trzymaj się tam!!+ [emoji8][emoji8][emoji8]

ooooo trzymam kciuki za jutro ❤️
 
Heeeej hej!!!
Jestem [emoji16]
Żyje, jeszcze nie umarłam[emoji2957]
Na wasze nieszczęście [emoji23][emoji23][emoji23]
Przepraszam że się nie odzywałam Ale miałam mega intensywny weekend. Kumpela.sie rozwodzi, więc musiałam ja wesprzeć na duchu [emoji4] U mnie okej jakby co Ale nie nadrobić Was, bez szans WGL. Jestem dzisiaj już osrana, bo jutro mam pierwsza wizytę i nie wiem czego się spodziewać [emoji2368] Denerwuje się okropnie! Jak były jakieś II kreseczki to gratulacje dziewczyny [emoji173][emoji173][emoji173] @Smerfetka94 Kochana tak bardzo mi przykro, tak BARDZO Ci kibicowalam... Trzymaj się tam!!+ [emoji8][emoji8][emoji8]
No. Jest i ona :D
 
U nas bardzo sprawdzała się domek odkrywcy albo arka dumel. Co prawda dostał na półtora roku, ale bawi się do dzisiaj a ma cztery [emoji846] ja chrześniakowi pamiętam kupiłam szczeniaczka uczniaczka. Też fajny
Haha teraz dopiero czytam, że u Was też się fajnie sprawdza domek i arka ;)
 
reklama
Wróciłam!!!! Tadam! [emoji23][emoji23][emoji23]
I już macie przerabane! [emoji23][emoji23][emoji23]
Haha oj tam 🤣
Trzymam kciuki za Ciebie jutro znaczy się Ciebie i maleństwo... ja idę w środę... Może i za wczesni3 mam świadomość...Ale chcę wiedzieć czy ciaza dobrze się zadomowiła... A czuje się fatalnie... wymioty... Eh... A przecież to dopiero taki początek...
 
Do góry