reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
O 12.40 [emoji2356][emoji2356]
Już wiem że noc mam z głowy taka schiza... [emoji2356]
oj nie sraj sie!!! My tu wszystkie czekamy na zdjecie bobasa jutro! tylko ladne musi byc :D spodziewaj sie malej kijanki, delfinka, pierscionka z oczkiem :) takiego groszka, z ktprego bedzie cudowne malenstwo! o ktorej masz usg?
 
Tez to przechodzilam, martwilam sie , ze pewnie ciaza sie nie rozwija bo przeciez nie mam typowych objawow, usg w 6 tyg dalej mnie nie uspokoilp chociaz widzialam serduszko i ciągle myslalam ze na pewno objawy przyjda pozniej, w 8 tyg c przed usg cala sie trzeslam ze strachu ale jak zobaczylam ile sie zmienilo to jakos powoli sie uspokoilam, lekarz tez mnie "ocucil" ze wcale nie musze czuc sie zle i mam sie z tego cieszyc :)
Potrzebowałam tego😍Sama tak się zamartwiam
 
Gdzie oglądacie? Skończyłam chyba na 8 sezonie i nie wiem gdzie teraz reszty szukać :)

U mnie Trzecia ciąża i każda inna :) Naprawdę nie ma reguły :) Nie muszę dodawać, że tą przechodzę najciężej i tak sobie myślę, że gdyby była pierwsza to Syn zostałby jedynakiem bo świadomie na drugą bym się nie zgodziła..

@Smerfetka94 dziewczyny dobrze napisały , zróbcie teraz najpierw badania bo szkoda i Was i tych zarodków :(
Mi mój stary ściągnął z internetów na pendrive i podłączyłam sobie do TV 😃
 
Te zabawki coś w sobie mają [emoji846] arka to była pierwsza zabawka która Antosia zajęła. Układał, przekładał, słuchał wierszyków. W tym roku zwierzątka z arki w szopce stały [emoji1787] Niestety zgubiliśmy owce... A tam poza tym to jest niezniszalna, nawet nie wiem gdzie się baterie wkłada, a kupiłam z drugiej ręki od kogoś. W innych to co 5 minut trzeba zmieniać [emoji6]
Mnie tylko trochę lektorzy wkurzaja ale jakoś to przeżyje ;) i ewidentnie słyszę jak śpiewa "w moim magicznym domkiem" a nie "z moim magicznym domkiem" :/
 
A widzisz u każdej inaczej, u mnie żadnych nudności :) Ale moja mama świetnie znosiła ciażę, więc to też ma genetycznie znaczenie. Męczy mnie zatkany nos, dziś drżały mi nogi po zejściu ze schodów i kłuło w pachwinach i to by było na tyle :) Na USG byłam w piątek, 4t5d. Tylko małą kropeczkę było widać :) Następne 28.02 w 6t5d :)
Z tą genetyka to tak różnie. U mnie mama miała bezobjawowe łatwe ciąże a ja same problemy, najpierw z zajściem (mam za sobą 2 poronienia i 1 biochem) a później w ciąży też hocki-klocki się działy :/
 
reklama
Do góry