reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o interpretację wyników!

reklama
Rozwiązanie
Normy są skorygowane dla wieku w związku z tym że już na początku był problem ze zbyt duża gęstością krwi ja bym zgłosiła się na spokojnie do pediatry z wynikami :) i zobacz sobie jakie wyniki były na wypisie
Kochana ale wydaje mi się że to są normy dla dorosłych a nie 4tyg dziecka. U takich maluszków niektóre wyniki mogą odbiegać od norm i jest to fizjologiczne. A jaki był powód badania krwi? Coś się dzieje z dzieckiem?
 
Kochana ale wydaje mi się że to są normy dla dorosłych a nie 4tyg dziecka. U takich maluszków niektóre wyniki mogą odbiegać od norm i jest to fizjologiczne. A jaki był powód badania krwi? Coś się dzieje z dzieckiem?
Po urodzeniu krew była zagęszczona i przez to spędziliśmy 6dni w szpitalu,kazali powtórzyć wynik.
 
Rozumiem. Te wyniki też wskazują co prawda na większą gęstość krwi ale nie wiem czy normy są skorygowane dla noworodka, bo każde laboratorium może mieć troszkę inne wartości referencyjne co zależy od metody, sprzętu itp. Czy robiłaś te badania w jakimś szpitalu dziecięcym?
 
Rozumiem. Te wyniki też wskazują co prawda na większą gęstość krwi ale nie wiem czy normy są skorygowane dla noworodka, bo każde laboratorium może mieć troszkę inne wartości referencyjne co zależy od metody, sprzętu itp. Czy robiłaś te badania w jakimś szpitalu dziecięcym?
Badania robiłam w laboratorium.
 
1582286803637..jpg
1582286803637..jpg
i
 
reklama
reklama
Do góry