reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
I tak ma być :)

Świetnie, że dzieciątko się rozwija i wszystko gra. Gratulacje jeszszcze raz mamusio. Tak tak przyzwyczajaj się do tego stwierdzienia :)
Ledwo zacznie gadać i będzie ciągle mamooooooo mamo! mamooooooooooo!

😂

Leniuchuj się, nadrób biblioteczkę, jedz ile dusza zapragnie.

Leż i niech Cie maż wachluje liśćmi i karmi owocami ;)

Super, że dziadziuś wie :)
Dzięki 😍 O dziwo wcale nie czuję się dziwnie z myśleniem o sobie jako o mamie, ale strasznie mnie to wszystko rozczula 😊 Do końca tygodnia tak właśnie będę leżeć a od pon chcę wrócić di pracy i zostać do lipca/sierpnia, skoro poród w październiku. Zobaczę jak będę się czuła 😊💪🏻
 
Ja Ci powiem tak. W grudniu miałam tak po antybiotykach które brałam na koniec listopada. Staraliśmy się normalnie. I wydaje mi się że się udało, ale była biochemiczna i się nie utrzymała. Miałam na 2woch testach cienie kresek A później negatyw. Więc jakby coś było nie tak przez przeziębienie to organizm sam odrzuci zarodek [emoji4] Jak to mówisz zasada wszytsko albo nic [emoji4]
Ja w grudniu tez miałam cienie na testach , a okres spóźnił się o prawie 5 dni , wiec sadze ze biochemiczna :( Leżę w łóżku i nie biorę leków... Ale grzańca wypiłam i staram się wypocić ... Wole właśnie nie brać jakieś chemii ...
 
Test owu wieczorny znowu prawie pozytyw ale jeszcze nie... A jak wiemy prawie robi wielką różnicę jeżeli chodzi o testu owu. Ten cykl spisuje na straty. Jest nietypowy, może przez to że choruje.. trudno. Nie ten to następny [emoji846][emoji1745] mam go już dość
 
Sraty pierdaty, co Wy dziewczyny ja już nie mam sił na te porażki. Już mam w nosie czy będa przytulanki czy nie, nawet nie zalezy mi, by coś zatrybiło.

Zrobię miejsca dla tej zasłużonej :) staraczki. A nie tam dla jakiegoś dinozauara, któremu nie pyka ;)
 
reklama
I po teście . Dziś 13 dc wiec wiadomo, ze za wcześnie , ale kreseczka ciemnieje,
5E117ED7-54CB-4555-BE2F-1BA9910CA7FF.jpeg
5E117ED7-54CB-4555-BE2F-1BA9910CA7FF.jpeg
5E117ED7-54CB-4555-BE2F-1BA9910CA7FF.jpeg
sluzik już ładny wg apki owu we wtorek, ale coś czuje ze może być troszkę wcześniej może pon ? :)
 
Do góry