reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Cześć Dziewczyny, jestem na tym wątku nowa, czy któraś z Was robiła AMH ? ja właśnie zrobiłam i wyszło mi powyżej 5, wszędzie jest napisane, że prawidłowe nie powinno przekraczać 3 ng/ml, wizytę mam pod koniec tyg i trochę się niecierpliwię.
 
Hen. Ja sprawdzałam kiedyś to 5 dni po pregnylu jeszcze miałam test pozytywny. I to takie kreski mega, że chyba nigdy takich nie zobaczę....

Ale koleżankę przecież badał ginekolog!!! I ginekolog czytał wyniki!!! Jeśli to jest faktycznie wynik zastrzyku, to co z niego do cholery jasnej za lekarz, który nie wie, że po pregnylu może być zakłamany wynik. I robi pacjentce nadzieję, 5 dni po owulacji.

Daj Boże by to była ciąża, bo jednak przecież miała do czynienia z lekarzem.....
Ale jak nie??? To znowu przykre że tak działa nasza służba zdrowia.
Dokładnie tak samo myślę.. W opisie jest nawet ujęte że kilka dni przed przyjęłam Ovitrelle.. Zobaczymy. Powtórzę za kilka dni i napiszę tutaj jak to się dalej potoczyło..
 
Cześć Dziewczyny, jestem na tym wątku nowa, czy któraś z Was robiła AMH ? ja właśnie zrobiłam i wyszło mi powyżej 5, wszędzie jest napisane, że prawidłowe nie powinno przekraczać 3 ng/ml, wizytę mam pod koniec tyg i trochę się niecierpliwię.

Zależy ile masz lat. Mi wyszło powyżej ale lekarz powiedział ze jest w normie i ze jest Ok pcos nie zauwazyl
 
Zależy ile masz lat. Mi wyszło powyżej ale lekarz powiedział ze jest w normie i ze jest Ok pcos nie zauwazyl

Zakres mam 0,80 - 8,18 ( od 30-34 lat ) moje AMH jest powyżej 5, na pierwszy rzut oka wydawało mi się ok, do czasu kiedy nie zaczęłam czytać „doktora Google ”. Ogólnie mam długie cykle i bez owulacji, robiłam również hormony, ale one wyszły ok. Także na dzień dzisiejszy jestem w kropce.
 
reklama
Tak z czystej ciekawości i dla info koleżanek które tu rozmawiały na ten temat.
Nie wiem jak jest z otrivelle, ale ja biorę pregnyl 10000 jednostek.
W czwartek miałam zastrzyk o 8 rano.
A dziś test ciążowy pokazuje jedna kreskę.
Więc już się wypłukało.
 
Do góry