reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Tylko czy to nie za szybko 🤔

No właśnie też wydaje mi się to trochę szybko. Zwlaszcza ze ovitrelle chyba może sie utrzymywać do 10-12 dni tak?
No i sam fakt ze samo zagmiezdzenie zarodka odbywa się 6-12 dni po owulacji.... Wiec tez mnie zastanawia czy to nie wplyw ovitrelle poki co... Ale trzymam oczywiście kciuki zeby jednak byl z tego dzidziutek.
 
reklama
Zapytałam o to samo ginekologa czy to nie za szybko.. On mi odpowiedział że bardzo wczesna ciąża może się ukazać w teście nawet 2 dni po zapłodnieniu.. Mówił to bardzo pewnie dlatego sama mam mętlik w głowie.

Raczej 2 dni po zagnieżdżeniu której odbywa się od 6 do 12 dni po po zapłodnieniu (czyli po owulacji)
 
Cześć Dziewczyny, jestem na tym wątku nowa, czy któraś z Was robiła AMH ? ja właśnie zrobiłam i wyszło mi powyżej 5, wszędzie jest napisane, że prawidłowe nie powinno przekraczać 3 ng/ml, wizytę mam pod koniec tyg i trochę się niecierpliwię.
Cześć. Robiłam 3 mce temu, u mnie było 2,2 ng
 
No właśnie też wydaje mi się to trochę szybko. Zwlaszcza ze ovitrelle chyba może sie utrzymywać do 10-12 dni tak?
No i sam fakt ze samo zagmiezdzenie zarodka odbywa się 6-12 dni po owulacji.... Wiec tez mnie zastanawia czy to nie wplyw ovitrelle poki co... Ale trzymam oczywiście kciuki zeby jednak byl z tego dzidziutek.
Dokładnie tak:)
Mi będąc w ciąży, test pokazał || kreski dopiero przed samą @. Wcześniej był biel vizira (a robiłam test 10d po owu). Pamietam, jak rowno tydzień po współżyciu (i zarazem po owu) miałam mikro brązowa kropeczke na wkładce (nie dawało mi to spokoju, bo przydarzylo mi się to 1 raz w życiu - pomyślałam może zagnieżdżenie), ale jakos na luziku podeszłam do tego i raczej bylam nastawiona negatywnie. Jakos 3 dni przed @ piłam piwo 0% pamietam ten dziwny smak jakby płynu do naczyń 😂 Jakie było moje zdziwienie, gdy po tych 3 dniach na tescie || kreski. Także każda kobieta inaczej. Nie ma reguły
 
Tak z czystej ciekawości i dla info koleżanek które tu rozmawiały na ten temat.
Nie wiem jak jest z otrivelle, ale ja biorę pregnyl 10000 jednostek.
W czwartek miałam zastrzyk o 8 rano.
A dziś test ciążowy pokazuje jedna kreskę.
Więc już się wypłukało.
Jutro będzie tydzień od zastrzyki
Dokładnie tak:)
Mi będąc w ciąży, test pokazał || kreski dopiero przed samą @. Wcześniej był biel vizira (a robiłam test 10d po owu). Pamietam, jak rowno tydzień po współżyciu (i zarazem po owu) miałam mikro brązowa kropeczke na wkładce (nie dawało mi to spokoju, bo przydarzylo mi się to 1 raz w życiu - pomyślałam może zagnieżdżenie), ale jakos na luziku podeszłam do tego i raczej bylam nastawiona negatywnie. Jakos 3 dni przed @ piłam piwo 0% pamietam ten dziwny smak jakby płynu do naczyń 😂 Jakie było moje zdziwienie, gdy po tych 3 dniach na tescie || kreski. Także każda kobieta inaczej. Nie ma reguły
Ja nie robiłam wgl testu, zwróciłam uwagę że od momentu kiedy wylądowałam w szpitalu i kiedy stwierdzono mi bardzo wczesna ciąże, dzień w dzień rano kołuje mi się w głowie tak jakbym coś brała :O... Trwa to dłuższą chwilę i potem wraca wszystko do normy.. Tak jak napisałaś nie ma reguły, jestem nastawiona pół na pół albo ovitrelle albo tak jak lekarz powiedział bardzo wczesna ciąża. A to czekanie.. 😶😥
 
reklama
Do góry