reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Jestem już po zabiegu Kochane. Nie taki diabeł zły, więcej się naczytałam niż to warte 😂😅 dostałam zastrzyk, zakręciło mi się w głowie (raczej było to niepotrzebne) i po chwili jak dr rozszerzył mi szyjkę poczułam delikatny bol, ale to taki miesiączkowy, troszke się napiętnował kiedy kontrast dostał się do jajników, takie jakby rozpieranie. Jak już było po znowu mi się zakręciło i myślałam ze zwymiotuje, ale na szczęście przeszło.
Tak się stresowałam, ale idzie wytrzymać :) chyba wszystko drożne, lekarz mówił ze jest Ok. Uff
Za tydzień mam dzwonić po wyniki hormonów.

No właśnie czytałam, ze po rtg lepiej starać się w następnym cyklu. Mi powiedział, ze jutro mamy działać, co mnie zdziwiło🤔
Noo waśnie a mi zakazał...🤦‍♀️😱 i co my biedne mamy począć? Co lekarz to inna teoria..brak słów. Ja go posłuchałam i nie starałam się w cyklu gdy było HSG.
 
reklama
Hejo wszystkim [emoji6][emoji106] czy któraś z was ma e-book 28 dni do płodności od Akademii Płodności i mógłaby się ze mną podzielić screenami przepisów ? Zastanawiam się czy kupic czy poczekać aż wydadzą na poprawę nasienia bo to głównie mnie interesuje [emoji12][emoji6].
A tak na dzień dzisiejszy to mam 24 dc piersi zaczęły bolec jak na okres. Owulacja była po prawej stronie czyli tej niedroznej - traktuje cykl jako stracony. Umówiłam się już na monitoring na marzec...w marcu tez ponowne badanie nasienia to kluczowe decydujące o in vitro. bądź inseminacji... wiec czekam [emoji12][emoji106]
Ja mam, ale wg mnie szału nie ma..
 
Dzisiaj 2dpo ból taki, że nawet nie mogę się załatwić [emoji2356]i do tego chyba jakaś infekcja na dole [emoji25]
 
Witam Was Kochane! :) jestem tutaj nowa, tak czytam czytam Wasze wiadomości i nowiny.. :) Chciałabym i ja się podzielić kilkoma zdaniami z Wami. A więc, od kilku miesięcy też jest z Ovitrelle.. Miałam zastrzyk 5 dni temu, 10 dzień cyklu. Dzisiaj miałam nie przyjemną sytuację bo straszne zawirowania w głowie, nie mogłam ustać na nogach szok! skończyło się w szpitalu na kroplówkach.. Lekarz prowadzący poprosił ginekologa również o usg. Pobrano krew, mocz zbadano. I lekarz mówi że ciąża. Jajniki powiększone ale nie znalazł zarodka, stwierdził że jest bardzo wczesna ciąża. ( wiedząc, że 5 dni temu był. Zrobiony zastrzyk) Kazał oczywiście za 2-3 dni przyjść spowrotem na powtórzenie HCG i usg. Co myślicie o tym?
 
Witam Was Kochane! :) jestem tutaj nowa, tak czytam czytam Wasze wiadomości i nowiny.. :) Chciałabym i ja się podzielić kilkoma zdaniami z Wami. A więc, od kilku miesięcy też jest z Ovitrelle.. Miałam zastrzyk 5 dni temu, 10 dzień cyklu. Dzisiaj miałam nie przyjemną sytuację bo straszne zawirowania w głowie, nie mogłam ustać na nogach szok! skończyło się w szpitalu na kroplówkach.. Lekarz prowadzący poprosił ginekologa również o usg. Pobrano krew, mocz zbadano. I lekarz mówi że ciąża. Jajniki powiększone ale nie znalazł zarodka, stwierdził że jest bardzo wczesna ciąża. ( wiedząc, że 5 dni temu był. Zrobiony zastrzyk) Kazał oczywiście za 2-3 dni przyjść spowrotem na powtórzenie HCG i usg. Co myślicie o tym?

Witaj.Ja nie pomogę. A zrobili ci betę?
 
Witam Was Kochane! :) jestem tutaj nowa, tak czytam czytam Wasze wiadomości i nowiny.. :) Chciałabym i ja się podzielić kilkoma zdaniami z Wami. A więc, od kilku miesięcy też jest z Ovitrelle.. Miałam zastrzyk 5 dni temu, 10 dzień cyklu. Dzisiaj miałam nie przyjemną sytuację bo straszne zawirowania w głowie, nie mogłam ustać na nogach szok! skończyło się w szpitalu na kroplówkach.. Lekarz prowadzący poprosił ginekologa również o usg. Pobrano krew, mocz zbadano. I lekarz mówi że ciąża. Jajniki powiększone ale nie znalazł zarodka, stwierdził że jest bardzo wczesna ciąża. ( wiedząc, że 5 dni temu był. Zrobiony zastrzyk) Kazał oczywiście za 2-3 dni przyjść spowrotem na powtórzenie HCG i usg. Co myślicie o tym?
Ovitrelle podaje się na pęknięcie. Więc jeżeli 5dni temu był zastrzyk to znaczy że 4/5 dni temu mógł pęknąć pęcherzyk i dojść do zapłodnienia. Jeżeli zapłodnienie było w ten sam dzień po zastrzyku to mamy 5dni. A średnio dopiero koło 10dnia wychodzi najczulszy pozytywny test. A beta hcg musi z krwi przedostac się do moczu. Więc myślę że mogli wykryć mega wczesną ciążę.
ALE! Pytanie czy Ovitrelle nie zakłamało wyniku? 🤔
 
reklama
Do góry