reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Dzięki [emoji3590] ciekawe czy chociaż połowę uda mi się na NFZ zrobić..
Tak szczerze to wszystko, może oprócz amh powinien Cię ginekolog bez problemu skierować na nfz. Ale ja też dobrze wiem jacy są lekarze oni niby powinni a mają to w tyłku. Jeśli byś była z pomorskiego to w Gdańsku jest poradnia niepłodności i tam kierują na wszystkie badania hormonalne w tym amh na nfz.
 
reklama
Taka krecha po wczorajszych złych wiadomościach... [emoji23] Zobacz załącznik 1083310

Kochana wiadomo że niestety Owulaki nie daja pewnosci czy owu jest. Ale moja złota rada, pomimo wczorajszego złego monitu i tak się bzyknijcie dziś i poprawcie jutro ;)
Już tyle było historii ze owulacji miało nie być a byly z tego ciążę, że nie ma co sobie odpuszczać xD
W tym miesiącu nawet na Of byla dziewczyna której rano na monice gin stwierdził ze juz jest po owulacji, a kilka godzin po wizycie się bzykneli i wieczorem poprawili i bach jest ciąża :) a teoretycznie niby bylo już po owulacji (a to byl jedyny raz na caly cykl kiedy byly bzyki u nich) :).... Także mimo wszystko do dzieła ;)
 
Kochana wiadomo że niestety Owulaki nie daja pewnosci czy owu jest. Ale moja złota rada, pomimo wczorajszego złego monitu i tak się bzyknijcie dziś i poprawcie jutro ;)
Już tyle było historii ze owulacji miało nie być a byly z tego ciążę, że nie ma co sobie odpuszczać xD
W tym miesiącu nawet na Of byla dziewczyna której rano na monice gin stwierdził ze juz jest po owulacji, a kilka godzin po wizycie się bzykneli i wieczorem poprawili i bach jest ciąża :) a teoretycznie niby bylo już po owulacji (a to byl jedyny raz na caly cykl kiedy byly bzyki u nich) :).... Także mimo wszystko do dzieła ;)
Tak zrobimy! ❤️ Ale jak wczoraj humor do bani tak dzisiaj od rana super, nawet cera mi się poprawiła 😁
 
Tak szczerze to wszystko, może oprócz amh powinien Cię ginekolog bez problemu skierować na nfz. Ale ja też dobrze wiem jacy są lekarze oni niby powinni a mają to w tyłku. Jeśli byś była z pomorskiego to w Gdańsku jest poradnia niepłodności i tam kierują na wszystkie badania hormonalne w tym amh na nfz.
Niestety nie. Poznań
 
reklama
Do góry