reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
No 5 to jest mało, a bierzesz prog pod koniec cyklu?
Ja biorę na wydłużenie bo mam krótkie.
Endokrynolog mi mówiła że niby jak jest ok 9-10 tzn że owulacja była, ale to chyba nie do końca prawda.
Czytałam też na różnych forach czy artykuły że ciążę byly nawer przy progesteronie 7. Więc hmmmm warto mieć nadzieję
 
reklama
Już po wyzycie. Lekarz stwierdził że progesteron 9.20 jest ok, żadnych lekow nie przepisał i juz nawet Pregnyl 5000 nie zalecil. Co miesiąc mam owulacje. Mamy nadal z mężem brać te suplementy i współży w dni płodne co 2 dni (i tu z mężem jest problem - standard). Ponowil propozycje inseminacji.
 
Muszę się zapisać do ginekologa zaraz po miesiączce, to coś co wyszło to może być polip. Dobrze żeby zrobili mi histeroskopię. Jestem tym wszystkim przerażona. Jak nie urok to... Wiadomo co...
 
reklama
Do góry