reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny dzis przegralam walke z moim autem serio on zyje wlasnym zyciem juz bylam bliska grzebania pod maska juz nawet ją otworzylam i oczywiscie odpalil wiec maske trzeba zamknąć i co? Kciuk wybity ręka mi sie osunęła po zamarzniętej masce.. wrrr jak żyć...wczoraj kąpiel no to maszynka w ruch bo wizyta bo luby wraca trzeba byc piekna i ogolona i standardowo palec pocięty nie pytajcie jak to zrobilam to było niezapalnowane i zaskoczyło mnie bardziej niż śnieg na Wielkanoc... dobrze, że moj luby jest przyzwyczajony do tego ze jestem ciągle pocięta juz nawet noży nie ostrzy na mega ostre.. dzis wizyta u lekarza wg flo zaczęłam 9 tydzień zobaczymy co dzis będzie na usg.. szalenstwo..
O masz ty się naprawdę. U mnie też dziś 9 tydzień
 
reklama
pod jakim kątem najlepszy? Przecież w tym wieku ludzie jeszcze kończą studia, nie są niezależni, nie mają dobrej stałej pracy i dochodów, mieszkania/domu ...
Pamietam siebie w tym wieku i nie ma szans bym zdecydowalabym się wtedy na dziecko. Inne priorytety (a byłam poważną i generalnie nie imprezującą osobą, nie chodziło o wyszumienie się a o poukładanie życia)
Na pewno biologicznie jest najlepszy, bo oczywiście sytuacja życiowa u studiujących osób jest jeszcze niepewna plus wiele innych rzeczy ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja będę mieć 34 lata w czerwcu. To będzie 2 dziecko. Gdybym miała możliwość wyboru to wolałabym przed 30 rodzić. Życie weryfikuje 😉
Psychiczne czuje się zdecydowanie gorzej niż w pierwszej ciąży ale może to kwestia poprzednich doświadczeń?
A zastanawiam sie jak się miewają kolerzanki i ich brzuchy od clexanu/neoparin? Dajecie już na spokojnie rade? Brzuszki w kropki/siniaki?
Ja mam kropki plus teraz jednego siniaka, ale nie jest źle 😉 Jak brzusio urośnie, to będę robić w udo jak w pierwszej ciąży i tam nigdy nie miałam siniaków 😉
 
A jeszcze co do podróży, to serio nie ma ograniczeń, jak się ma dziecko ;) My zaczęliśmy podróżować jak synek miał 8 miesięcy i zjechaliśmy kawałek świata, łącznie ze Stanami, więc jak się pojawi drugi maluch, też na pewno nie zasiądziemy w domu w pieluchach tylko będziemy dalej podbijać świat 😁💪😁
 
A jeszcze co do podróży, to serio nie ma ograniczeń, jak się ma dziecko ;) My zaczęliśmy podróżować jak synek miał 8 miesięcy i zjechaliśmy kawałek świata, łącznie ze Stanami, więc jak się pojawi drugi maluch, też na pewno nie zasiądziemy w domu w pieluchach tylko będziemy dalej podbijać świat [emoji16][emoji123][emoji16]
Ja mam to samo
Dużo latałam w ciąży dużo latałam w tej ciąży też latam
No i z dzieckiem też lataliśmy i podróżowaliśmy w samochodzie też sporo czasu spędziliśmy
 
pod jakim kątem najlepszy? Przecież w tym wieku ludzie jeszcze kończą studia, nie są niezależni, nie mają dobrej stałej pracy i dochodów, mieszkania/domu ...
Pamietam siebie w tym wieku i nie ma szans bym zdecydowalabym się wtedy na dziecko. Inne priorytety (a byłam poważną i generalnie nie imprezującą osobą, nie chodziło o wyszumienie się a o poukładanie życia)
Myślę, że to zależy od człowieka. Ja zaczęłam się starać o dziecko mając 23 lata, i tak... Czułam się gotowa. Wynajmowiśmy z NieMęzem mieszkanie, obydwoje pracowaliśmy, od zawsze kochałam dzieci. Udało się zajść jak miałam 27 lat, ale zalolawalam, że nie wcześniej...
 
Ciśnienie Ci spadło. W ciazy tak może być. Ja sobie mierze od trzech tygodni. Zawsze miałam w normie A odkąd jestem w ciąży to zawsze mniej niż 105/65. A mdłości O każdej porze mogą bytem. Najpierw mialam tak ze miałam od nich przerwę między 18 a 22, pozniej miałam cały czas mdłości, pozniej przerwa w środku nocy. A teraz mam mdłości jak tylko poczuje jedzenie xD takze to ciągle się zmienia.
A ja od zawsze 90/60 a w ciąży 105/60 :D
 
reklama
A jeszcze co do podróży, to serio nie ma ograniczeń, jak się ma dziecko ;) My zaczęliśmy podróżować jak synek miał 8 miesięcy i zjechaliśmy kawałek świata, łącznie ze Stanami, więc jak się pojawi drugi maluch, też na pewno nie zasiądziemy w domu w pieluchach tylko będziemy dalej podbijać świat [emoji16][emoji123][emoji16]
Myśmy z 9 miesięcznym synem spali 2tyg pod namiotem bez wody i prądu [emoji2368][emoji28]
 
Do góry