reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A jak spicie? Normalnie raz na jednym boczku raz na drugim? Spanie na brzuchu wybilam sobie z glowy juz gdzies od miesiąca mimo ze bardzo tesknie 😁😁😁
 
A jak spicie? Normalnie raz na jednym boczku raz na drugim? Spanie na brzuchu wybilam sobie z glowy juz gdzies od miesiąca mimo ze bardzo tesknie 😁😁😁

Też uwielbiałam na brzuchu ale cóż 😂 mówią że na lewym boku więc się staram ale czasem już się nie da więc na prawy czasem na plecach jak już nie mogę się ułożyć 😁
 
Też uwielbiałam na brzuchu ale cóż [emoji23] mówią że na lewym boku więc się staram ale czasem już się nie da więc na prawy czasem na plecach jak już nie mogę się ułożyć [emoji16]

W pierwszej ciąży ginekolog mi powiedziała żeby spać tak jak wygodnie, prócz na brzuchu jak zaczyna przeszkadzac. A chodziłam do jednej z lepszych ginekolog w mieście . Więc nie męczcie się na tym lewym jak Wam nie pasuje [emoji16]
 
W pierwszej ciąży ginekolog mi powiedziała żeby spać tak jak wygodnie, prócz na brzuchu jak zaczyna przeszkadzac. A chodziłam do jednej z lepszych ginekolog w mieście . Więc nie męczcie się na tym lewym jak Wam nie pasuje [emoji16]

Dlatego właśnie ja też nie szaleję z tym lewym bokiem tylko jak mi wygodnie z rosnącym brzuszkiem ☺️
 
Ja się staram na lewym bo boje się ze ten mięśniak, którego mam przy ujściu szyjki, zabiera mi ukrwienie, wiec wole dmuchać na zimne.

Dzień dobry mamusie [emoji170][emoji177] jak się macie w sobotę? Jakieś plany na weekend ???
 
Ja się staram na lewym bo boje się ze ten mięśniak, którego mam przy ujściu szyjki, zabiera mi ukrwienie, wiec wole dmuchać na zimne.

Dzień dobry mamusie [emoji170][emoji177] jak się macie w sobotę? Jakieś plany na weekend ???

U mnie jak to przy weekendzie - porządkowo 😉 ale kochany mąż, z rana był na zakupach, zrobił śniadanie, poodkurzał, powiesił pranie, i przy obiedzie pomogł także zostało mi umyć podłogi i pościerac kurze 😁 potem puki nie pada z dzieciakami się przewietrzyć a potem.to już relaks w domu, rodzinnie ☺️
 
U mnie jak to przy weekendzie - porządkowo [emoji6] ale kochany mąż, z rana był na zakupach, zrobił śniadanie, poodkurzał, powiesił pranie, i przy obiedzie pomogł także zostało mi umyć podłogi i pościerac kurze [emoji16] potem puki nie pada z dzieciakami się przewietrzyć a potem.to już relaks w domu, rodzinnie [emoji5]

Złoty mąż !!

Ja dziś mam misje z 9 miesięczna siostrzenica męża - jedyne 13 godzin [emoji51]
Nic po za tym nie zrobię, oprócz szybkiego obiadu jak będzie spała [emoji85]
Mam nadzieje ze uda nam się wyskoczyć na spacer, pogoda marna, oby nie padało
 
reklama
Do góry