reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że lekarka rekomenduje odwołanie wizyty. Mam ją w czwartek. Prenatalne 2 kwietnia, ale boję się, że w tej sytuacji się nie odbedzie. I mam teraz dylemat czy iśc na tą wizytę czy zgodzić się na odwołanie, co uważacie ?
Jeśli jesteś zdrowa i możesz dojechać tak zeby nie podróżować komunikacja miejska to ja bym pojechała. Nie przewidzimy czy za dwa tygodnie uda się zrobić prenatalne bo podobno wtedy ma byc szczyt zachorowan jak mówil mi lekarza lepiej teraz zrobić bo sytuacja jest zmienna
 
reklama
Więc tak Jestem już po wizycie. Kamień z serca z maluszkiem wszytko ok serduszko bije według usg 8+4
Przyczyną plamień był odbyty stosunek, położona uświadamiła mnie ze do takich plamień może dojść podczas stosunku.
Mam tylko teraz trochę obawy, ponieważ od dnia terminu miesiączki zażywałam duphaston z polecenia gina w pl. Niestety zostały mi tylko 4 tabletki 🙄. Tutaj w Nl nikt mi tego nie przepisze za cholere 😣. List z pl z lekamigdzieś wisi. Położona powiedziała że mam to odstawić nie wiem co myśleć mam obawy czy jeśli teraz przerwę czy sobie nie zaszkodzę.....
 
Ja jestem dobrej myśli. Zobaczcie chiciażby na Japonię jaki mają niewielki przyrost zakażeń, choć pierwszy przypadek mieli jeszcze przed Włochami. Podjęli restrykcyjne kroki, pozamykali szkoly, i maja kilkaset zachorowań a nie kilkadziesiat tysięcy. Bedzie dobrze 👍
 
Więc tak Jestem już po wizycie. Kamień z serca z maluszkiem wszytko ok serduszko bije według usg 8+4
Przyczyną plamień był odbyty stosunek, położona uświadamiła mnie ze do takich plamień może dojść podczas stosunku.
Mam tylko teraz trochę obawy, ponieważ od dnia terminu miesiączki zażywałam duphaston z polecenia gina w pl. Niestety zostały mi tylko 4 tabletki 🙄. Tutaj w Nl nikt mi tego nie przepisze za cholere 😣. List z pl z lekamigdzieś wisi. Położona powiedziała że mam to odstawić nie wiem co myśleć mam obawy czy jeśli teraz przerwę czy sobie nie zaszkodzę.....
Słuchaj a możesz sprawdzić progesteron ? Te leki nie mają cudownego efektu tylkp podnoszą progesteron nic więcej sprawdz wynik jesli jest ok możesz odstawić spokojnie i dla uspokojenia powtórz wynik za kilka tygodni
 
Więc tak Jestem już po wizycie. Kamień z serca z maluszkiem wszytko ok serduszko bije według usg 8+4
Przyczyną plamień był odbyty stosunek, położona uświadamiła mnie ze do takich plamień może dojść podczas stosunku.
Mam tylko teraz trochę obawy, ponieważ od dnia terminu miesiączki zażywałam duphaston z polecenia gina w pl. Niestety zostały mi tylko 4 tabletki 🙄. Tutaj w Nl nikt mi tego nie przepisze za cholere 😣. List z pl z lekamigdzieś wisi. Położona powiedziała że mam to odstawić nie wiem co myśleć mam obawy czy jeśli teraz przerwę czy sobie nie zaszkodzę.....
Super, że wszystko dobrze <3
Plamienie już Ci przeszło?
 
Słuchaj a możesz sprawdzić progesteron ? Te leki nie mają cudownego efektu tylkp podnoszą progesteron nic więcej sprawdz wynik jesli jest ok możesz odstawić spokojnie i dla uspokojenia powtórz wynik za kilka tygodni
Właśnie z tym jest problem ponieważ w Nl do 12tyg nie mam co liczyć na żadne badania. Tutaj do 12 Tc jest selekcja naturalna. Myślałam żeby jechać do pl ale to teraz nic nie da, będę musiała przejść najpierw 14 dniową kwarantanne 😣
 
Jest mniej to raczej jest zabarwienie śluzu w kolorze capucinno. Już się troszkę uspokoiłam. Zobaczymy jutro czy będzie lepiej.
Ja w 8 tygodniu miałam krwawienie, jednorazowo i szybko przeszło w "brudzenie". Utrzymywalo się jakieś 5 dni i było ok. Dziś wieczorem troszkę ciemno różowego śluzu się pojawiło, potem jasno różowego... znów stres, choć lekarz mnie uprzedzal, że tak może być.
 
Mi położna powiedziała to dzisiaj ze to może się powtórzyć. Ze do póki nie ma skrzepów a czysta krew bądź plamienie nie panikować. Wcześniej tego nie miałam dlatego dziś spanikowałam. Bo u Mnie takie plamienia kończyły się utrata ciąży....
 
reklama
Więc tak Jestem już po wizycie. Kamień z serca z maluszkiem wszytko ok serduszko bije według usg 8+4
Przyczyną plamień był odbyty stosunek, położona uświadamiła mnie ze do takich plamień może dojść podczas stosunku.
Mam tylko teraz trochę obawy, ponieważ od dnia terminu miesiączki zażywałam duphaston z polecenia gina w pl. Niestety zostały mi tylko 4 tabletki 🙄. Tutaj w Nl nikt mi tego nie przepisze za cholere 😣. List z pl z lekamigdzieś wisi. Położona powiedziała że mam to odstawić nie wiem co myśleć mam obawy czy jeśli teraz przerwę czy sobie nie zaszkodzę.....
Ja brałam duphaston 2 tyg i tez w 8 mi ginekolog kazała odstawić. To pomaga tylko jak przyczyną plamień jest za niski progesteron, a u Ciebie była inna przyczyna, więc myślę, że nie masz się co martwić :)
 
Do góry