reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewa a jaka jest u Was temp teraz?? Bo mowia ze w 27 stopniach on ginie ale jakos mi sie nie chce w to wierzyć
Ginie w 36.6 podobno ....
Ale ....
Screenshot_20200317-084835_Gallery.jpg

Dziś pada deszcz ....I śnieg chyba i pogoda dostała korona ....
Mamy 10.000 A szczyt jest spodziewany na 14.04
 
reklama
Ewa a jaka jest u Was temp teraz?? Bo mowia ze w 27 stopniach on ginie ale jakos mi sie nie chce w to wierzyć
Ginie w 36.6 podobno ....
Ale ....
Zobacz załącznik 1092628
Dziś pada deszcz ....I śnieg chyba i pogoda dostała korona ....
Mamy 10.000 A szczyt jest spodziewany na 14.04
Nie ginie w takiej temp, maja zachorowania w krajach arabskich w 50C wiec to raczej sciema. Nie ma co liczyc, ze lato zalatwi sprawe. Trzeba siedziec w domu na dupie i miec nadzieje, ze miesiac wystarczy, choc w sumie watpie...
 
Nie mogę z powodu operacji .
Ale i bez niej bym teraz nie podeszła.
Ewuncia a operacje u Was odbywają się planowo?
Ja bym odpuscila. W PL wyglada na to, ze dopiero sie rozpedza. Na pewno bedzie lepiej niz tu, bo szybciej rzad zareagowal, ale na pewno bedzie sporo zachorowan i sluzba zdrowia dostanie po d*pie wiec ja bym poczekala przynajmniej z miesiac...
Lepiej nie będzie bo służba zdrowia jest na dnie. Jeszcze się nawet nie rozkręciło a już jest problem z podstawowymi produktami ochrony (pewnie dlatego lekarze i pielęgniarki masowo biorą wolne). No i gro ludzi ignoruje zakazy.
Za tydzień miałam mieć wizytę i rozpoczęcie cyklu z transferem. Jutro odwołuje.
Umowie się za miesiąc jak będę wiedzieć jaką mamy sytuację.

Gdzieś słyszałam że koromawirus może powodować poronienia nawet do 14 tC.
No ja miałam mieć transferować za jakieś 2 tyg. Obawiam się że miesiąc nie wystarczy:(. Pewnie o conajmniej 3-4 się wszystko odwlecze. A potem będą kolejki (albo naturalsy po takiej kwarantannie;)). Ale jak piszesz o tych poronieniach to chyba lepiej że nie zdążyłyśmy podejść bo byłby jeszcze większy stres.

Dziewczyny zdrowia dla Was i Waszych bliskich. Dbajcie o siebie.
 
Dziewczyny mam problem. Nie mam gdzie iść do ginekologa. Była właśnie w trakcie zmiany lekarza i on z racji kwarantanny nie przyjmuje... Nie byłam ponad miesiac u lekarza a u nas już 25tc, dodatkowo ostatnio mocno skacała mi sie mocno szyjka. Co robić? Czy wszędzie lekarze nie przyjmują?
 
Dziewczyny mam problem. Nie mam gdzie iść do ginekologa. Była właśnie w trakcie zmiany lekarza i on z racji kwarantanny nie przyjmuje... Nie byłam ponad miesiac u lekarza a u nas już 25tc, dodatkowo ostatnio mocno skacała mi sie mocno szyjka. Co robić? Czy wszędzie lekarze nie przyjmują?
Ja dzis rozmawialam z lekarzem bo mialam miev histeroskopie ktora mi odwolali z uwagi na brak anestezjologa ale pytalam o przyjecia i normalnie przyjmuja z tym ze tylko pacjentki zdrowe i bez osób towarzyszacych.
 
Ja dzis rozmawialam z lekarzem bo mialam miev histeroskopie ktora mi odwolali z uwagi na brak anestezjologa ale pytalam o przyjecia i normalnie przyjmuja z tym ze tylko pacjentki zdrowe i bez osób towarzyszacych.
Odezwałam się do " starego" lekarza i przyjmnie mnie...w piątek o 20, godzina z kosmosu ale do poniedziałku wolę nie czekać z obawy że i on przestanie przyjmować.
Dla mnie jest to chore wszystko co się dzieje... Rozumiem wszystko ale nawet pediatrzy nie chcą u nas przyjmować. Jak może lekarz bez zobaczenia dziecka wystawić e receptę, na podstawie opisu choroby. Wczoraj byłam z małym u znajomej lekarki bo ma problemy z krtanią przez wieczny katar( nawet 14 dni) przy wychodzących zębach. Inna pani doktor chciała mi dać leki na astmę bo według niej z mojego opisu to astma się zaczyna.
Pozatym kobiety w ciąży też przecież muszą chodzić do lekarza, to oni dają nowe życie o które trzeba dbać. Powiem więcej tu gdzie mieszkam nawet większość laboratorium jest zamknięte.
Chwilami idzie zwariować teraz... I pytając lekarzy o ich zdanie do tego koronawirusa też są mocno podzielone.
 
Dziewczyny kupowałyście dla swoich dzieci monitor oddechu? Cały czas zastanawiam się czy warto?

Ja kupiłam, używałam kilka razy tylko. Dziecko spało w dostawce i monitor nie miał sensu tylko mnie wkurzał, bo jak w nocy zapomniałam wyłączyć to mi straszył dziecko 😉
Ogólnie monitor to dobra rzecz, szczególnie ważna w przypadku wczesniakow. Dużo osób sobie chwali, że dzięki temu śpią spokojniej. Jednak w łóżeczkach dostawnych zupełnie się nie sprawdza i wtedy to kasa wyrzucona w błoto.
Koszt jest całkiem duży, ok 300 zł więc może poczekaj aż się dzidzia urodzi. Jak nie będziesz spać tylko będziesz sprawdzać czy dziecko oddycha to kup, każde pieniądze są warte spokoju matki i możliwości snu.

Już masz całą wyprawkę? Na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry