reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No mi też zostało jeszcze trochę czasu to określenia płci i zrobiłam ten chiński wychodzi że dziewczynka. Mam już chłopaka w domu i bardzo b chciała dziewczynkę hahah i pocieszam się jeszcze tym że zupełnie inaczej się czuje w tej ciąży i szybciej mi brzuch wyskoczył niż w poprzedniej więc mam nadzieję że później lekarz potwierdzi dziewczynke
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma nadzerke? Pytam bo lekarz kiedyś u mnie stwierdził, jednak w tym samym czasie wykrył też polipa w macicy. Przeszłam zabieg usunięcia polipa, następna w kolejce miała być nadzerka ale wyszło tak że dostałam najpierw duphaston na uregulowanie miesiaczek i zaszlam w ciaze. Od dłuższego czasu mam większe "uplawy" czytałam że mogą być bezbarwne,Bielawa A nawet żółte. Lekarz obstaje przy wersji ze wszystko ok. Z tym że u mnie średnio co tydzień trafia się jeden dzień kiedy te uplawy są ciemniejsze i jeszcze mocniejsze. Wyczytałam że tak może objawiać się nadzerka. Czy któraś miała jakieś doświadczenia z nią?
 
Ja mam nadzerke, stwierdzila mi juz dawno jedna lekarka, pozniej dlugo "nikt jej nie widzial" no i teraz dopiero doktor ktory prowadzi ciaze potwierdzil tamta diagnoze. Jedynie po cytologii krwawila ale od razu bylam na to nastawiona przez lekarza. Przy ciazy nie przeszkadza ale kiedys bedzie trzeba sie ja zajac.
Dziewczyny, czy któraś z Was ma nadzerke? Pytam bo lekarz kiedyś u mnie stwierdził, jednak w tym samym czasie wykrył też polipa w macicy. Przeszłam zabieg usunięcia polipa, następna w kolejce miała być nadzerka ale wyszło tak że dostałam najpierw duphaston na uregulowanie miesiaczek i zaszlam w ciaze. Od dłuższego czasu mam większe "uplawy" czytałam że mogą być bezbarwne,Bielawa A nawet żółte. Lekarz obstaje przy wersji ze wszystko ok. Z tym że u mnie średnio co tydzień trafia się jeden dzień kiedy te uplawy są ciemniejsze i jeszcze mocniejsze. Wyczytałam że tak może objawiać się nadzerka. Czy któraś miała jakieś doświadczenia z nią?
 
No i napisałam do lekarza i nie wiem czy pamiętacie, że pisałam, że to taki typ co nie wyraża wprost swojego zdania. Tym razem napisał jasno i wyraźnie, żebym lepiej nie przychodziła na wizytę kontrolną, tylko za 2 tyg na usg między 12-14 tyg. Tylko niezbędne wizyty. A ja się martwię o te plamienia... Z drugiej strony tym łażeniem mogę sobie bardziej zaszkodzić.
 
Ja rzuciłam fajki po tygodniu od testu.
I o dziwo wcale mnie nie ciągnie
W pierwszej ciąży rzuciłam po pierwszym teście, który wzięłam na poważnie... czyli to było 12dpo. I nie wróciłam, dopiero jak skończyłam karmić. Teraz rzuciłam parę miesięcy wcześniej. I przyznam, że te stresy ciągną do fajek... ale oczywiście nie ma mowy. Tak wyczekiwałam na tę ciążę, przeżyłam rollercoaster i zrobiłabym wszystko, żeby tylko wszystko było dobrze. Na więcej dzieci się nie zdecyduje.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma nadzerke? Pytam bo lekarz kiedyś u mnie stwierdził, jednak w tym samym czasie wykrył też polipa w macicy. Przeszłam zabieg usunięcia polipa, następna w kolejce miała być nadzerka ale wyszło tak że dostałam najpierw duphaston na uregulowanie miesiaczek i zaszlam w ciaze. Od dłuższego czasu mam większe "uplawy" czytałam że mogą być bezbarwne,Bielawa A nawet żółte. Lekarz obstaje przy wersji ze wszystko ok. Z tym że u mnie średnio co tydzień trafia się jeden dzień kiedy te uplawy są ciemniejsze i jeszcze mocniejsze. Wyczytałam że tak może objawiać się nadzerka. Czy któraś miała jakieś doświadczenia z nią?
Ja tez mam nadzieję i to usytuowana przy zamknięciu szyjki i 2 razy miałam już takie delikatne plamienie i lekarz powiedział że macica na nią uciska a z powodu hormonów jest przekrwiona i że po porodzie będzie trzeba się nią zająć i ogólnie ona nie szkodzi ciąży
 
reklama
No i napisałam do lekarza i nie wiem czy pamiętacie, że pisałam, że to taki typ co nie wyraża wprost swojego zdania. Tym razem napisał jasno i wyraźnie, żebym lepiej nie przychodziła na wizytę kontrolną, tylko za 2 tyg na usg między 12-14 tyg. Tylko niezbędne wizyty. A ja się martwię o te plamienia... Z drugiej strony tym łażeniem mogę sobie bardziej zaszkodzić.
To może do tego USG staraj się leżeć i czuć się jak królowa i nic nie robić żeby nie nadwerężyć sie
 
Do góry