reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja kupiłam, używałam kilka razy tylko. Dziecko spało w dostawce i monitor nie miał sensu tylko mnie wkurzał, bo jak w nocy zapomniałam wyłączyć to mi straszył dziecko 😉
Ogólnie monitor to dobra rzecz, szczególnie ważna w przypadku wczesniakow. Dużo osób sobie chwali, że dzięki temu śpią spokojniej. Jednak w łóżeczkach dostawnych zupełnie się nie sprawdza i wtedy to kasa wyrzucona w błoto.
Koszt jest całkiem duży, ok 300 zł więc może poczekaj aż się dzidzia urodzi. Jak nie będziesz spać tylko będziesz sprawdzać czy dziecko oddycha to kup, każde pieniądze są warte spokoju matki i możliwości snu.

Już masz całą wyprawkę? Na kiedy masz termin?
Może i racja, poczekam do porodu i zobaczę 😉 co Ty nie mam jeszcze zupełnie nic 😛, nawet jednego bodziaka😉 od dzisiaj jestem dopiero na chorobowym, no i plan był taki że pobuszuje trochę po sklepach, ale koronawirus zweryfikował moje plany, także zostały zakupy przez neta☺️ termin mam na 8.07 także jeszcze trochę czasu mam 😄
 
reklama
Może i racja, poczekam do porodu i zobaczę [emoji6] co Ty nie mam jeszcze zupełnie nic [emoji14], nawet jednego bodziaka[emoji6] od dzisiaj jestem dopiero na chorobowym, no i plan był taki że pobuszuje trochę po sklepach, ale koronawirus zweryfikował moje plany, także zostały zakupy przez neta[emoji3526] termin mam na 8.07 także jeszcze trochę czasu mam [emoji1]
To masz termin rowno miesiac po mnie. A wozek, fotelik wybrane? Bo na niektore modele trzeba sporo czekac, zwlaszcza teraz wiec warto wczesniej sie tym zaibteresowac.
 
To masz termin rowno miesiac po mnie. A wozek, fotelik wybrane? Bo na niektore modele trzeba sporo czekac, zwlaszcza teraz wiec warto wczesniej sie tym zaibteresowac.
Póki co szukałam tak ogólnie na allegro, żeby był 4w1 , ale szczerze mówiąc to ograniczeniem dla mnie jest cena tak max 2000-2500 zł, a Ty polecasz jakiś konkretny model?
 
Póki co szukałam tak ogólnie na allegro, żeby był 4w1 , ale szczerze mówiąc to ograniczeniem dla mnie jest cena tak max 2000-2500 zł, a Ty polecasz jakiś konkretny model?
Fotelik musi miec testy. Nie kupuj zadnego antyradaru. Lepiej kupic uzywany wozek, a zainwestowac w nowy fotelik z testami (maxi cosi czy jakis cybex).
Ja mialam bebetto murano i bylam dosc zadowolona choc spacerowka nie byla jednoczesciowa co bylo minusem. Teraz kupilam cybex balios s.
 
Może i racja, poczekam do porodu i zobaczę 😉 co Ty nie mam jeszcze zupełnie nic 😛, nawet jednego bodziaka😉 od dzisiaj jestem dopiero na chorobowym, no i plan był taki że pobuszuje trochę po sklepach, ale koronawirus zweryfikował moje plany, także zostały zakupy przez neta☺ termin mam na 8.07 także jeszcze trochę czasu mam 😄
Popieram. Zresztą ja zawsze śpię z dziećmi, ja tam muszę dziecko mieć przy sobie inaczej nie mogę spać:) Zaczekaj aż dziecko się urodzi, zobaczysz jak będzie i wtedy najwyższej kupisz.
 
Może i racja, poczekam do porodu i zobaczę 😉 co Ty nie mam jeszcze zupełnie nic 😛, nawet jednego bodziaka😉 od dzisiaj jestem dopiero na chorobowym, no i plan był taki że pobuszuje trochę po sklepach, ale koronawirus zweryfikował moje plany, także zostały zakupy przez neta☺ termin mam na 8.07 także jeszcze trochę czasu mam 😄

To na spokojnie teraz szykuj wyprawkę, przez internet dużo można kupić. Ja teraz dla małej ubranka kupuje głównie przez internet.
Najważniejszy wózek i fotelik, bo na to się czeka 4-6 tygodni. O fotelikach poczytaj sobie na blogu osiem gwiazdek. Oni mają też sklepy, ale dużo informacji możesz znaleźć na ich blogu. Ja mam avionaut pixel, najlżejszy na rynku z tych co mają certyfikaty, do tego był współprojektowany przez Pawła Zawitkowskiego, fizjoterapeute dziecięcego. Kupowałam go razem z bazą w sklepie megaurwis.pl. Fotelik warto przymierzyć do samochodu, u nas pasował właśnie avionaut i maxi cosi.
Wózek mam Tutis Mimi, kupowany bezpośrednio u producenta przez ich fb, bo mieli promocje. Wózek możesz kupić używany, ale na foteliku nie oszczędzaj.

Wrzuć fotkę brzuszka :) dawno tu nie było fotek. Wiesz już czy będzie córcia czy synek?
 
Przyszłe mamy, mam wózek do sprzedania Roan Bass soft w stanie bardzo dobrym 2w1 (gondola+spacerówka) wózek używany tylko rok!

 
Póki co szukałam tak ogólnie na allegro, żeby był 4w1 , ale szczerze mówiąc to ograniczeniem dla mnie jest cena tak max 2000-2500 zł, a Ty polecasz jakiś konkretny model?
Tylko nie wybieraj fotelika z zestawu polecam.dobrac coś lepszego z testami.Ja do wózka bebetto dobralam cybex fotelik ale mimo dobrych testów zderzeniowych na ten moment kupilabym inny.Warto przed zakupem fotelika naprawdę zgłębić się w temat polecam grupę na fb 8 gwiazdek.
Zazdroszczę zakupów Aj jakie to super kompletować .Ja już wszystko mam A ciuszki od bratowej i tak szczerze to zostało mi dokupic kilka drobiazgów ale chyba się skuszę na coś nie zbyt potrzebnego ale bynajmniej radoche będę mieć hehe
 
reklama
Dziewczyny kupowałyście dla swoich dzieci monitor oddechu? Cały czas zastanawiam się czy warto?
Ja nie miałam .Synek od początku mi spał ładnie całe noce w łóżeczku jak się przebudzalam to stałam nad łóżeczkiem i patrzyłam.czy oddycha przyznaje się.Nie mówię że taki monitor to rzecz zbędna ale ja bym chyba i tak to robiła nawet jakbym posiadała.
 
Do góry