reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@Ragda, piękna krecha, gratulacje! [emoji3590]

@Mokosza jak wizyta? Daj znać!

Za wszystkie testujące w niedługim czasie trzymam kciuki, powiedzenia!
Tia... dziś rano się okazało, że będę mieć wizytę przez telefon... Obiecała, że da mi skierowanie na usg, więc od razu się zapisałam na jutro na usg wczesnej ciąży. Chciałabym już zobaczyć serduszko, to będzie moje pierwsze usg, jutro 6+4 :).
 
Tia... dziś rano się okazało, że będę mieć wizytę przez telefon... Obiecała, że da mi skierowanie na usg, więc od razu się zapisałam na jutro na usg wczesnej ciąży. Chciałabym już zobaczyć serduszko, to będzie moje pierwsze usg, jutro 6+4 :).
Tobie, mam nadzieję, nie odwołali?
 
Kochane mam pytanie... czym sie rozni sluz poowulacyjny/nieplodny od upławów infekcyjnych. Bralam kilka lat tabletki antykoncepcyjne i nie jestem pewna jaki dzis ujrzałam 😅 infekcje leczylam ok 2 tyg temu a 3 dni temu mialam owulacje i nie jestem pewna czy jest ok czy znowu cos sie zlego dzieje.
 
Kochane mam pytanie... czym sie rozni sluz poowulacyjny/nieplodny od upławów infekcyjnych. Bralam kilka lat tabletki antykoncepcyjne i nie jestem pewna jaki dzis ujrzałam 😅 infekcje leczylam ok 2 tyg temu a 3 dni temu mialam owulacje i nie jestem pewna czy jest ok czy znowu cos sie zlego dzieje.

Ja mialam bialy gesty :)
 
Ja mialam bialy gesty :)
Wlasnie cos takiego tylko jak juz go zobaczylam (poczulam mokrosc bedac w sklepie🤣) to juz byl jakby wyschnięty...a nic mnie nie piecze nie swedzi nie boli wiec moze nie infekcja a ten nieplodny. Czlowiek sie gubi jak zaczyna przyglądac sie wszystkiemu starajac sie o dziecko 😅🤣😂
 
reklama
Do góry