reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Oj u mnie też ciągle czkawka. Taki łapczywy dziec się trafił
Dziewczyny, a jak u Waszych maluszków z czkawką? (według ost usg aktualnie mam 31t6d)
Ja mam wrażenie że mój mały się nie rusza poza tymi momentami jak mu się czka [emoji2356]
Niby gin powiedziała że maluch może mieć czkawkę nawet cały dzień i nie ma się czym martwić ale u mnie ostatnio jest apogeum, ma po 3-4 x dziennie po kilkanaście minut [emoji2356]
 
reklama
Za mną chodzi strzępiec, ale to trzeba ręcznie ciasto wyrobić a ja nie cierpię.. A mój mąż leży chory [emoji849]
Moja mała też ma często czkawkę kilka razy dziennie [emoji16] ale mimo tego że czkawkę czuje na samym dole to moja tam mam pupe [emoji2368]
Za to w nocy mam wrażenie że cały czas śpi i budzi się dopiero jak ja się obudzę [emoji848]
Ale to już duża panna jest [emoji23]

U mnie właśnie kawa i taki leniwy dzień
Myślę co by tu upiec [emoji1786]
 
podpowiedzcie proszę jaki rozmiar ubranek kupowałyście dla dziecka?
Ja zamawiam przez internet i w koszyku mam same 56
i sama nie wiem
Pierwsze zdjęcie 62, drugie 56
1584701794729.jpeg
1584701776736.jpeg
 
O matko stwierdzam , że muszę iść na zakupy 🤣🤣🤣 moze mam 1/3 tego co Ty 🤔😊
Doszłam do tego samego wniosku 😂 w sumie kupiłam bardzo niewiele rzeczy, nie chce wtopić kasy kupując 56 a urodzi się większy i nawet tego nie założy, czy tez w drugą stronę i wyszłam z założenia, ze po porodzie będę przez internet zamawiać co akurat się przyda na dany miesiąc, bo i jak przewidzieć jak szybko maluszek będzie rósł 🤔 Mam na szczęście troszkę używanych rzeczy, głównie to body body body i pajacyki 😂 brakuje mi takich typowo wyjściowych rzeczy, ale tak jak mówię, nie chce teraz strzelać w ciemno z rozmiarem 🧐
 
Który masz tydzień, ja powinnam zrobić gbs, jestem w 32 tc ale zapytałam położnej i mowila zeby tez się nie pchala do laboratorium. Mój lekarz tylko 2 razy morfologie chciał więc już mam spokój, mocz mam badany co wizytę na szczęście. Następna 15 kwietnia i to będzie ostania juz wizyta w 36 tc , resztę przejmuje szpital , ale prowadzę ciaze za granicą tu są inne przepisy...
Termin mam na 1 maja. Więc kończę dziś 35 tydzień ? Jutro 36 zaczynam. 5 pełnych tygodni mi brakuje. Mi miała pobrać , ale ze chce żebym miała cc to nie będzie robić. W razie czego po prostu dostanę antybiotyk.
 
Ja właśnie wrzuciłam pierwsze ubrania do prania dziś. Jeszcze będzie jedno pranie tego co na początek. Wypiore jeszcze rożek i kołyskę. Też tyle tego mam ,że ojej. Kupiłam.zaledwie kilka rzeczy , bo po starszej mam zapas. A mnie wzięło na rogaliki drożdżowe , ale już mi się ich nie chce robić. Dobrze ,że tylko pieczenie mi zostało ;)
 
reklama
Do góry