reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
A jeszcze jedno pytanko kobietki czy orientujecie się czy można kupić gdzieś progesteron bez recepty? Ja mam chyba za mało tak twierdzi moj gin dlatego mi pęcherzyki nie pękają, ale co miesiąc dostaje od gina recepty tylko na miesiąc I zastrzyk...A gdy zapytałam czy od razu wpisze mi np na 3 miesiące bo szkoda mi za każdym razem płacić 200za wizytę zeby mi tylko receptę dał...A niestety u mnie w mieście został tylko on wiec sobie warunki dyktuje, dlatego szukam gdzie mogłabym dostać progesteron bez konieczności wizyt u niego... z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
 
Spróbowałabym zadzwonić po prostu do lekarza. Często recepte można załatwić telefonicznie :)

A jeszcze jedno pytanko kobietki czy orientujecie się czy można kupić gdzieś progesteron bez recepty? Ja mam chyba za mało tak twierdzi moj gin dlatego mi pęcherzyki nie pękają, ale co miesiąc dostaje od gina recepty tylko na miesiąc I zastrzyk...A gdy zapytałam czy od razu wpisze mi np na 3 miesiące bo szkoda mi za każdym razem płacić 200za wizytę zeby mi tylko receptę dał...A niestety u mnie w mieście został tylko on wiec sobie warunki dyktuje, dlatego szukam gdzie mogłabym dostać progesteron bez konieczności wizyt u niego... z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

Zapowiadał się dzisiaj bardzo dobry dzień. Ale dostałam to... Tym bardziej starania wstrzymane... Jeśli sytuacja z wirusem będzie już stabilna a firma nie splajtuje to wrócę do pracy...
Zobacz załącznik 1096686

Zawsze możesz iść na L4...
 
Spróbowałabym zadzwonić po prostu do lekarza. Często recepte można załatwić telefonicznie :)





Zawsze możesz iść na L4...
Jeśli pracownikowi wypowiedzenie zostało wręczone w sposób skuteczny wypowiedzenie jest nieuniknione. L4 będzie obowiązywało do ostatniego dnia okresu wypowiedzenia. A na dodatek w tym momencie ciężko jest się dostać do lekarza. A jeszcze jedna sprawa do firmy chce wrócić a takie pójście teraz na l4 szef może różnie odebrać.
 
No właśnie w przypadku mojego gina to on tak nie chce bo wtedy nie zarabia I każe przychodzić na wizytę za którą trzeba płacić A że jest jedyny teraz w naszym mieście wiec sobie dyktuje warunki 😒 ale dzięki za odpowiedź 😊 może poszukam gdzieś poza miastem innego który nie będzie taktich problemow z receptami
 
Migdalove dokładnie dobrze mówisz, lepiej odejść z klasą i pewnie znowu Cię zatrudnia jak to wszystko się skończy :)
Tam nie zarabiałam źle i praca mi się podobała. Szaf był ze mnie bardzo zadowolony i jak z powrotem będzie zbierał komplet ludzi to na bank wrócę. Dobrze, że udało mi się dostać na ten czas do męża do sklepu to nie zostaniemy bez grosza. ;)
 
reklama
Do góry